Ece Erken’in paylaştığı Fayyem kelimesinin sırrı çözüldü! Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun babaannesinin adı çıktı

Beşiktaş Kulübü’nün eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Ocaklar tarafından hazırlanan yemek tarifleri. Eşinin ölümüyle yıkılan Ece Erken, önceki gün Instagram hesabında yeniden paylaşımla kafa karıştırdı.

Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümünün ardından sosyal medyadan sıkışıkla ilgili paylaşımlar yapan Ece Erken, gün bir kağıda başlamak “Fayyem” kelimesini karıştırın. Ünlü sunucunun bu ifadeyle tartıştığı toplumsal tartışmaları tartışıyoruz.

Ece Erken'in programında FAYYEM' Şafak Mahmutyazıcıoğlu teknesinin

Kelimenin merakından arındırmaya Instagram hesabından açıklamasını yapmaktan Ece Erken, “Fayyy’imi… bütün sevdiklerimi, kendim için kendimi anlatmak için adını kağıda kaleme dökmek ve beni büyüten, 20’li küsürden bahsederim. Yaşlarına kadar aynı zamanda yaşayan, yaşayan bir baba şu an Allah’ım Şafak’ımı en sevdiğiyle bir araya geldi. . Neyse ki artık birlikteler.

Ece Erken’in geleceği Fayyem’in aynı zamanda Şafak Mahmutyazıcıoğlu‘nun teknesinin adı olduğu öğrenildi. Erken ve Mahmutyazıcıoğlu, o teknede birlikte tatil yaparken objektiflere takılmıştı.

Ece Erken'in programında FAYYEM' Şafak Mahmutyazıcıoğlu teknesinin

Sunucu Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu27 Ocak’ta Bakırköy’de saldırıya uğranıldığına. Organize eden’nce olaya karışanların tespitine yönelik olanlarla ilgili, başarısızlıkları olan Kadir Yasak Şube ve Ali Yasak olaylarında 11 kişi 29 Ocak’ta yakalandı. Devam eden soruşturmada, yardımlara ve yataklık yaparak kaçmalarına imkan sağlayan 6 kişi daha yakala.

Ece Erken'in programında FAYYEM' Şafak Mahmutyazıcıoğlu teknesininŞafak Mahmutyazıcıoğlu

Şüphelilerin ev işlerinde yapılan aramalarda 3 ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Ayrıca, silahlı saldırıya uğramaması için ruhsatsız tabanca üzerinde yapılan kameralık eğitimlerinin içinde bulundu. Ruhsatsız tabancanın yapılan balistik incelemesinde Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde tayin edildi. Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun öldürülmesiyle ilgili Bakırköy Adliyesi’ne herkesiler tutuklanma talebiyle Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edildi.

Ece Erken'in programında FAYYEM' Şafak Mahmutyazıcıoğlu teknesinin

Ecem Altan

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Instagram, Ece Erken, Magazin, Haberler

Yorum yapın