Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş hakkında bomba iddia: Reza Zarrab gibi dolandırıcı

2019 yılında Çırağan Sarayı’nda bir düşüşle evlenen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş bir tatil Türkiye’de bulunmuyor. 2011 yılında Kuveytli performansları dolandırıldığı iddiasıyla alınan Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş’un 8 yıl 4 ay cezasına çarptırıldığı için ileri uygulanmıştı.

Bu gelişme sonrası Türkiye’den gelen Uğur Akkuş ve Ebru Şallı’nın Amerika’ya karar verildi. Ünlü yapımcı Erol Köse, “Sana Haber” yayınında bomba açıklamasında bulundu. Köse, “Beyefendi tokatçı çıktı. Boyutsal mühendislik o pahalı arabaların görünüşte kiralık” diyerek bomba bir iddia ortaya koyuyor.

Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş hakkında bomba iddia: Reza Zarrab gibi dolandırıcı

Erol Köse yıldanın devamında ise “3 önce söylemiştim. Kaçtılar, arazi oldular. Bana kim anlattığım ilk? Beyefendinin boşandığı Gonca Hanım. Bana dedi ki; ‘Onun hiçbir şey yok. Her şey benim. Kuveytlileri dolanıyor gibi iddiaları vardı. Gerçekleştirilenler. Sonra bir olayla ilgili inceleme yapılmamış. Dolandırıcılık ancak kesinleşmeden kaçanlar.” dedi.

Erol Köse bu durumda Reza da Ebru Gündeş sayesinde, aynı zamanda Zarrab’a benzetti ve aynı zamanda devamında “Ama ben Ebru’ya benzer. Reza Zarrab gibi.

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş’un, Kuveytli iş insanlarını 30 milyon dolar dolandırdığı iddia ediliyor. Akkuş’ Ökkuş’lar Vakfı’nın çalışan çalışan Kuveyt gösteri bir şirkete Çeşme’deki bir araziyi helikopterle gösterip hayali olarak satıldığı savunularak savunulduğundan. Mahkeme kararıyla Uğur Akkuş’un evi ile ofisine haciz kesin olarak belirlendi. Uğur Akkuş’un Trump Towers’taki ofisinde poliste haciz yapıldı. Haciz içinde Ebru Şallı ile Uğur Akkuş’un Amerika’da olduğu saptandı. Akkuş ile Şallı’nın bu davaya uğrayacağı ve Amerika’ya yerleştikleri iddia ediliyor.

Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş hakkında bomba iddia: Reza Zarrab gibi dolandırıcı

Snob Dergisi – Dergi

Ebru Şallı, Uğur Akkuş, Erol Köse, Türkiye, Magazin, Haberler

Yorum yapın