Ebru Destan’ın Favorisi Taner

Hayli zayıfladığı görülen Ebru Destan, birbirinden canlı renkteki saatlerle poz vermek Hayatta kalan‘daki favorisini açıklamayı da ihmal etmedi.

Ayağının tozuyla Ice-Watch’ın 8 Haziran’da İstanbul’un sıra dışı dijital oyun ve eğlence merkezi THE GAME’de boy lansmana katılan Ebru Destan, hem koleksiyonları hem de mekanda yer alan Play Station ve Wii oyun konsollarıyla oynayarak adanın stresini üzerinden attı .

Gazetecilerin Survivor Adasındaki favorisi ile ilgili hayvanları ise Taner, Taçmin ve Derya yanıtını verdi. Ancak sıralama yapmak gerekirse Taner’in kazanmasını canı gönülden toplantıda söyleyen ünlü manken Derya ve Taçmin’i ise 2. ve 3. favori sırasında gösterdi.

Adada bir hayli zayıfladığı gözlenen Ebru Destan adada muz ve kokonat yemekten bıkmış olacak ki muz ve kokonatı çarpmanın çıkardığını, çikolatanın içinde olsa dahi yemeyeceğini söyledi. Adada yapacak hiçbir şeyin olmadığını ve bildiklerini öğrendiğini söyleyen Ebru Destan, İstanbul’da geçmişte nasıl akıp geçtiğinin bile var olmadığını, İstanbul’u çok özlediğini söyledi.

Survivor Magazin Haberleri

Yorum yapın