Dün akşam Survivor’da hangi takım kazandı? Dün akşam ödül oyununu hangi takım kazandı?

Dün akşam Survivor’da hangi takım kazandı? Sorusu, yayınlanan bölüm ile ortaya çıkması tarafından merak edilmeye ve araştırılmaya başlandı. TV8 ekranlarının büyük bir heyecanla izlenen yarışması Survivor 2023, dün akşam eleman bölümüyle ekran geldi. Nefes kesen anların yaşadığı Survivor 2023’te öncesinden en düşük SMS’i alarak yarışmaya veda eden isim ünlüler takımlarından Çağla oldu. Peki, Dün akşam Survivor’da hangi takım kazandı? Dün akşam galibiyet maçı hangi takım kazandı?

DÜN AKŞAM SURVİVOR’DA HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan bölümünde bir de ödül oyunu heyecanı yaşandı. İki takım sosisli sandviçi kazanmak için mücadele etti. Kadınlar yarışının galibi ünlüler, erkeklerin oyununun galibi da gönüllüler oldu.En iyiler turuna kalan oyunu 3-1’lik skorla gönüllüler kazandı.

DÜN AKŞAM SURVİVOR KİM ELENDİ?

Survivor 2023’te öncesinden en düşük SMS’i alarak yarışmaya veda eden isim ünlüler takımdan Çağla oldu. Survivor Adasına veda eden Çağla, veda konuşmasında “Gerçekten ne diyeceğimi ne Geleceğimi Bilmiyorum. Üzgünüm, bu şekilde olduğu için. Yani benim için her şey yeni başlamıştı. Hafta başında öyle hissediyordum. Ama var bunda da bir hayır diyorum. Çünkü çok ciddi bir şey atlattım .Demek ki benim Türkiye gitmem, ailemin yanında olmam gerekiyormuş.Kimse kırgın dargın değilim.Canları sağ olsun.Benim hikayemin burada değil Türkiye’de devam etmesi gerekiyor” kullanması kullanıldı.

Emir Ceran

Survivor 2023 Gündem Yaşam Haberleri

Yorum yapın