Dün akşam (6 Şubat Salı) Survivor 4. eleme adayı kim? Survıvor’da Mustafa Kemal, Yaman, Ersin’den sonra kim eleme adayı oldu, dokunulmazlığı hangi takım aldı?

Dün akşam (6 Şubat Salı) Survivor 4. eleme adayı kim? Survıvor’da Mustafa Kemal, Yaman, Ersin’den sonra kim eleme adayı oldu, dokunulmazlığı hangi takım aldı?

Survıvor All Star 4. Eleme gecesinin sonunda ada konseyinde toplanıldı. Ada Konseyinde şoke eden olay yaşandı. Nagihan ve Aleyna arasında yaşanan tartışmanın ardından Acun Ilıcalı sandalyeyi duvara vurarak konsey kapandı. Peki, Dün akşam (6 Şubat Salı) Survivor 4. eleme adayı kim? Survıvor’da Mustafa Kemal, Yaman, Ersin’den sonra kim eleme adayı oldu, dokunulmazlığı hangi takım aldı?

 

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM ALDI?

Survivor 2024 All Star’da kırmızı ve mavi takım dün akşam haftanın 4. ve son dokunulmazlık mücadelesinde karşılaştı. İlk olarak avantaj oyununun oynandığı dokunulmazlık oyununda, avantajı Furkan’ın aldığı sayı ile mavi takım 8-6 kazandı.

5/6

Dokunulmazlık karşılaşmasının ikinci etabında ise bu kez takımlar bayrak yarışında karşı karşıya geldi. 12 olanın dokunulmazlığın sahibi olacağı oyunun final etabında mavi takım son sayısını alarak bayrak yarışını kazandı. Böylece Survivor 4. dokunulmazlık oyununu mavi takım 1-0 kazandı.

6/6

 DÜN AKŞAM SURVİVOR 4. ELEME ADAYI KİM?

Bu haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takımda konsey toplandı. Yarışmacılar ilk olarak adadan gitmesini istedikleri isimler için oylarını verdi. Ancak oylama sonunda oylar sayılmadan önce Nagihan ve Aleyna arasında tansiyon yükseldi. Nagihan ayağa kalkarak Aleyna’yı itti. İki yarışmacı arasında hakaretlerin yükselmesi sonucu Acun Ilıcalı Aleyna ve Nagihan’ı dışarı çıkardı. Gözyaşlarını tutamayan Aleyna “Kendini bir şey sanma Nagihan Karadere” diyerek bağırırken Acun Ilıcalı sinirlerine hakim olamadı..

ACUN ILICALI YAYINI YARIDA KESTİ!

Yaşanan olayların ardından Nagihan’ın gülmesi üzerine Acun Ilıcalı “Sizin hakkınızda insanların konuşması yasak mı? Her gün olay çıkarıyorsunuz. Kız ağlayarak gitti. Her gün bir şey çıkarıyorsunuz ne istiyorsunuz siz. Kavga mı kaos mu?” diyerek oturduğu sandalyeyi fırlattı. Ilıcalı konseyi yarıda keserek yarışmacılara gitmesini söyledi.

Bu gelişmenin ardından Survivor’da 4. eleme adayı açıklanmadı. Hafta boyunca Yaman, Ersin, Mustafa Kemal eleme adayı olmuştu.

4/6

SURVİVOR NAGİHAN DİSKALİFİYE Mİ EDİLDİ?

Aranın ardından yayına başlayan Survivor’da Nagihan’ın tek kaldığı görüldü. Ertesi gün yayınlanacak olan yeni bölüm tanıtımında Acun Ilıcalı’nın Nagihan’a söylediği sözler diskalifiye sinyallerini verdi. Ilıcalı Nagihan’a “Olmadı sinirlerine hakim olamadın. Çok güzel birliktelik yaşadık, yıllarca da çok güzel birlikteliğimiz oldu. Bunu hiç tadını kaçırmadan. Sen ne bekliyorsun her dakika olay çıkaracaksın. Biz de tamam mı diyeceğiz.” dedi.

 

Yorum yapın