Doomsday: Last Survivors ile Yenilikçi Bir Hayatta Kalma Deneyimine Hazır Mısınız?

1677616635 953 Doomsday Last Survivors ile Yenilikci Bir Hayatta Kalma Deneyimine Hazir.jpg&width=600&quality=100

IGG’nin yeni oyunu Doomsday: Last Survivors, oyuncular, zombilerin hüküm sürdüğü bir dünyada hayatta kalma savaşına çağırıyor. Bu yeni hayatta kalma stratejisi oyunu oyuncuları sığınaklar inşa ederek, haritayı genişleterek ve kullandıklarını toplayarak, rakiplere ve zombilere karşı amansız bir savaşı yönetiyor. Türkçe dil desteği sayesinde tamamen Türkçe olarak oynanabilen Doomsday: Last Survivors, hayatta kalma oyunu yedilere eşsiz bir heyecan sunuyor.

1677616635 50 Doomsday Last Survivors ile Yenilikci Bir Hayatta Kalma Deneyimine Hazir.jpg&width=600&quality=100

Gerçekçi ve ilgi çekici Kahramanlar

Yeni bir kule savunması oynanışı sunan Doomsday: Last Survivors, alışıldık hayatta kalma oyunlarından farklı bir deneyim sunuyor. Gerçek hayattaki gibi hayattaki farklı sınıflardan çeşitli yeteneklere ve gelişime sahip karakterler gerçekçilikleri ile alışıldık oyunlardan sıyrılıyor. Doomsday: Last Survivors’taki bu Kahramanlar, becerilere uygun stratejiler ile hayatta kalma savaşında farklı yayılmaya sahip birliklere liderlik ediyor. Oyunda bulunan farklı birlik özelliklerini okuyarak ve Kahraman becerileri sayesinde çeşitli savaş ortamı yaratılarak rakipler ve zombi sürülerine karşı stratejik savaşlar gerçekleştiriliyor.

1677616635 102 Doomsday Last Survivors ile Yenilikci Bir Hayatta Kalma Deneyimine Hazir.jpg&width=600&quality=100

Baskınlar sığınağı hayatta kalmak için yeni bir yol sunuyor

Doomsday: Last Survivors’ta hayatta kalmanın altın kurallarından biri malzemeleri ve malzemeleri toplamak olsa da bunu yapmak tek bir yolu yok! Oyuncuların kendi sığınaklarına kaynak sağlamak için eğitimli birlikleri kullanarak başka sığınaklara baskınlar yaparak saldırabiliyor. Ayrıca stratejisinin bir parçası olarak çeşitli düşmanlıklar kurularak düşmanlarla birlikte de ortak rakiplere karşı savaşlar verilebiliyor. Bu yönüyle de Doomsday: Last Survivors hayatta kalma savaşı deneyiminin gerçekçilik çıtasını yukarıya taşıyor.

tamamen Türkçe bir hayatta kalma deneyimi

Tüm bunları ek olarak oynatmak için sığınakları yakından görme veya uydu görüntüsü arasından geçiş yapabilmek için uygun yakınlaştırma kontrolleri sunan bir küresel arazi sistemi bulunuyor. Yakalananlara karşı bu savaş oyuncularına bakışın hiçbir detayın kaçmamasını sağlıyor. Ayrıca Türkçe dil desteği ile Türk oyunculara doğrudan hitap eden oyun, dil engeline bulduğudan yardım ve savaşma fırsatı da sunuyor.

1677616635 362 Doomsday Last Survivors ile Yenilikci Bir Hayatta Kalma Deneyimine Hazir.jpeg&width=600&quality=100

Oyunla ilgili tüm ayrıntılar ve sürpriz içerikler Discord’da

Oyuncular, Doomsday: Last Survivors ile ilgili daha fazla detaya erişmek için oyunun global Discord sunucusuna katılabiliyorlar. Sunucuda “Türkçe dil” rolünü üstlenmek Türkçe kanallara erişilebiliyor ve bu kanallarda diğer oyuncularla sohbet edilebiliyor. Ayrıca oyuncular, merak ettikleri soruları sormak için servislere Discord kanalında ulaşabiliyor. Tüm bunlara ek olarak Doomsday: Last Survivors için özel kod paylaşımları, sürpriz olmaktan çıkan mini etkinlikler ve oyun hakkında son güncellemeler de Discord sunucusundan takip edilebiliyor. Doomsday: Last Survivors Discord sunucusuna buradanulaşım.

Doomsday: Last Survivors’ı indirmek ve bu eşsiz hayatta kalma savaşına hemen katılmak için oyun Google Oyun mağazasıve Uygulama mağazasısayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Gamegar Haberleri

Yorum yapın