Doğuş’tan canlı yayında çok konuşulacak sözler: Sahnede eşimin yanında ahlaksız teklif aldım

Şarkı sözleriyle söz ettiren ünlü şarkıcı Doğuş, 2014 yılında Azerbaycan’ın Müge Anlı’sı olarak Hoşkedem Hidayetkızı ile evlendi. Mutlu bir evlilikte eşinin işinden Azerbaycan ile Türkiye mekik dokuyan geçen, TV8 ekranlarında 2. Sayfada konuk oldu.

“‘DOĞUŞ 2 YILA BOŞANIR’ DEDİLER, ÇOCUKLARIM 6 YAŞINA GİRDİ”

Evliliğinden bahseden kişiden, “Aileden önemli olan. Ben hiçbir zaman küçük olmayan. Erken ya erken başım, bunlar çok önemli. Yememe içme çok önem. ‘Doğuş rahat durmaz iki uçuşanır’ diyenler vardı. Başlamadan önce boşanır’ diyorlar. Çocuklara gelmiyorlar. Eğer burada muhtemelen konserleri veya bir proje işlerimi hallediyorum, 1-2 gün dinlendikten sonra Azerbaycan’a gidiyorum” dedi.

Doğuş'tan canlı yayında çok konuşulacak sözler: Sahnede siparişin yanında ahlaksız teklifler satın alındı

EŞİNİN YANINDA AHLAKSIZ TEKLİF ALMIŞ

Sunucuların “Sen buradayken eşinin aklı oluyor mu? Kıskançlıklar mu?” sorusuna yanıt verecek bir ahlaksız Doğuş, şunları söyledi: “Kalıyor tabiki, görüşme. Benim dem ondada. İlk dönemler kıskançlık bitiyor ama artık kalıyor. Sekiz yılını geçirdiğik bir bana gelen gelen şeyse alyans durdurmuyor. Ben sahnedeyken seyircilerinden biri bir cümle kullan, bütün orkestra sustu. Eşim de orada, en iyi durumda o.

Değişen imajından bahseden ve saç ektirmekten bahsediyorum.

Doğuş'tan canlı yayında çok konuşulacak sözler: Sahnede siparişin yanında ahlaksız teklifler satın alındı

Ecem Altan

Doğuş, Tv8, Magazin, Haberler

Yorum yapın