Doğum videosuyla tepki çeken Mükremin Gezgin, bütün suçu takipçilerine attı: Beni zirveye çıkardınız, tepki gösterseydiniz yapmazdım

Mükremin Gezgin isimli trans deneme, aylardır TikTok hesabından videoları paylaşarak hamile olduğunu iddia etti. Önceki akşam bir doğum günü fenomeni, başlangıçta başlangıçtaki planlamayla görüşmeyi ilerletti. Videoların ve gündem olan Gezgin videolarının başındaki hastane bakımına tepki vermeye başladı.

Mükremin Gezgin’in TikTok’ta doğrum videosu kısa sürede 8 milyona yakın izlenirken Gezgin’e yardımcı olan sağlık ve hastane yönetimine tepki yağdı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, mükremin Gezgin ve hastane personeli hakkında müdahalelerin ardından soruşturma başlatıldı.

Sosyal medyanın gündemine oturan videoların ardından Twitter’dan bol bol kullanıcı, TikTok’un çağrıda bulunmasında. TikTok’ta yaşayanların peşinden giden yolların takipçisinin bulunduğu yer.

Doğum videosuyla tepki veren Mükre Gezgin, bütün suçlularınızdan attınız: Beni zirveye, tepki gösterseydinizdımdım

Gelen tepkilerin ardından Instagram’dan bir videonun tüm detaylarıyla anlattım. Erkek olduğu için hamile kalmanın önden gelen hastalara, bu zamana kadar olan taraftarlara de tepki verilmeye başlandı. Çok önemli olduğunu belirten Mükremin Gezgin, videoda şu ifadeleri kullanır: “TikTok bir eğlence platformudur ve uygulamam videoların zaten ironi olduğunu biliyor. Son Dakika bana bir bomba attınız ve beni çok linçlediniz. Son dakikaya kalana keşke 9 ay boyuncu beni deneyimlemek kadar sevmeseydiniz. Her gün beni zirveye taşı beni daha çok giriş yapanlarsınız. sizin bunu çok sevdiğiniz için ben de devam ettirdim. siz kendinize ‘yok’ diyen bir tepkiydiniz bu olay buraya gitmezdi.”

“Benim hamileliğim %0 çünkü bir erkek hamile kalamaz. Ben sadece orada bir demiri yaptım. Filmde nedeniyle, kıza orada oynuyorum. Ben de orada olmak istemeyen bir video üretmek kendi kendine bir film ürettim. 9 ay boyunca yorum yaparak ‘Mükremin sen hamilesin, bugün ne yedin’ dediniz.

Doğum videosuyla tepki veren Mükre Gezgin, bütün suçlularınızdan attınız: Beni zirveye, tepki gösterseydinizdımdım

Anneler bu zaten kutsaldır. Benim de bir annem var ve çok üzülüyor ve çok yıprandı. Ben hiç bir şeye bir ya da anneye bir şey yapmadım sadece videolar çektim. Ben yanlışm yapmadım, sadece bir film çektim. Ama onları yaraladılar. İnsanlar beni çok sevdi ve devamının çok istediler. Tüm anne olmak isteyenlerden yanlış anlaşılanlardan özür dilerim.”

Ecem Altan

Dergi Haberleri

Yorum yapın