Dizi setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, 2017 yılında görkemli bir düğünle nikah masasına oturdu. Çift, ilk çocukları Karan’ı 2019 yılında kucağına aldı. Mutlu bir evliliği olan çiftten geçtiğimiz aylarda bir güzel haber daha geldi. 36 yaşındaki başarılı oyuncu Fahriye Evcen, şimdilerde ikinci kez hamilelik heyecanı yaşıyor. Şimdilerde 3,5 aylık hamile olan Fahriye Evcen, gittiği Bodrum tatilinden yeni fotoğraflarını Instagram hesabından yayınladı. Oğlu ve eşiyle tekne tatili yapan güzel oyuncu, 13,1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından peş peşe bikinili pozlarını paylaştı. Şimdilerde hamileliğin tadını çıkaran oyuncu, beyaz bikini üstü giyerek altına da beyaz şort tercih etti. Üzerine mavi bir gömlek giyen güzel oyuncu, belirginleşen karnıyla poz vermeyi de ihmal etmedi. Oyuncunun paylaşımına kısa sürede beğeni yağdı. 

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, 2017 yılında bir düğünle nikah masasına oturarak. Çift, ilk çocuk Karan’ı 2019 yılında kucağına aldı. Mutlu bir olan çift çiftten aylarda bir olan güzel haber daha geldi.

Dizi setinde baslayan arkadasliklari aska donusen Burak Ozcivit ve Fahriye Evcen 2017 yilinda

36 yaşında başarılı oyuncu Fahriye Evcen, şimdilerde ikinci kez yaş heyecanlı yaşıyor. Şimdilerde 3,5 aylık hamile olan Fahriye Evcen, genel tatilden yeni instagramdan yayınlandı.

1660921787 351 Dizi setinde baslayan arkadasliklari aska donusen Burak Ozcivit ve Fahriye Evcen 2017 yilinda

Oğlu ve eşiyle tekne tatili yapan güzel oyuncu, 13,1 milyon takipçisinin Instagram hesabından peş bikinili pozlarını paylaştı. Şimdilerde beyaz gömlek giyen oyuncu, beyaz bikini giyerek giydirdi.

mavi bir gömlek giyen oyuncu, belirginleşen karnıyla poz hakkında iyi de kullanma. Oyuncunun kısa kısa yorumu beğeni yağdı.

Yorum yapın