Dilber yeni pavyon dansı İZLE! Pavyon dansı nedir, Hazar Ergüçlü’nün yeni pavyon dansı yayınladı

Dilber'in yeni köşk dansını İZLEYİN!  Pavyon dansı nedir?  Hazar Ergüçlü'nün yeni pavyon dansı yayınlandı

Dilber’in yeni köşk dansını İZLEYİN! İnci Taneleri dizisi Dilber karakterinin göz alıcı yeni pavyon dansıyla yeniden gündemde. Görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı ve izleyiciler arasında büyük etki yarattı. Bu sahne, dizi takipçilerinin merakla beklediği ve tartışmalara neden olan bir an oldu.

DİLBER’İN DANSI SOSYAL MEDYADA DALGA YARATTI

Dilber’in cesur dans gösterisi izleyicilerin ilgisini çekti ve sosyal medyada geniş yer buldu. Tartışmalar sahnenin gerçekçiliği ve kadın karakterlerin temsili üzerine yoğunlaştı. Eleştiriler, köşk sahnelerinin derinliğine ve kadınların yaşamlarına vurgu yapılmaması üzerine yoğunlaştı.

Dilber'in yeni köşk dansını İZLEYİN!  Pavyon dansı nedir?  Hazar Ergüçlü'nün yeni pavyon dansı yayınlandı

OYUNCULAR VE YAPIMCILAR NE DEMİŞTİ?

Dilber karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü, sosyal medyadan eleştirilere yanıt verdi. Ergüçlü’nün cesur ve net cevabı şu oldu: “Seni rahatsız eden ne varsa söyle bana, tekrar yaparım.”

İNCİ İNCİLER NE ZAMAN BAŞLADI?

Kanal D’nin merakla beklenen dizisi İnci Taneleri 25 Ocak 2024 Perşembe günü saat 20.00’da başladı. Dizi her perşembe aynı saatte yeni bölümleriyle izleyiciyle buluşacak.

Dilber'in yeni köşk dansını İZLEYİN!  Pavyon dansı nedir?  Hazar Ergüçlü'nün yeni pavyon dansı yayınlandı

İNCİ İNCİ KONUSU NEDİR?

Dilber’in yeni köşk dansını İZLEYİN! İnci Taneleri, cezaevinden çıkan Azem Yücedağ’ın, kaybettiği her şeyi geri kazanma çabasını anlatıyor. Azem, geçmişinin acısını, büyük bir sırrı ve hayatın yükünü taşıyarak umudunu kaybetmez. Kolyesinden düşen inciler gibi dağılan hayatını yeniden toparlayabilecek mi?

PEARL’İN OYUNCULARI KİMLER?

Yılmaz Erdoğan, BKM’nin yapımı İnci Taneleri’nde başrolde Azem Yücedağ karakterini canlandırıyor. Kendisine eşlik eden diğer oyuncular ise şöyle: Hazar Ergüçlü (Dilber), Selma Ergeç (Nur), Kubilay Aka (Cem), Güven Kıraç (Kemal) ve Yasemin Baştan (Feride). Dizinin yönetmeni Şenol Sönmez’dir.

DILBER DANSI NEDİR?

İnci Taneleri’nin ikinci fragmanında Hazar Ergüçlü’nün Dilber isimli pavilyon dansçısı olarak yaptığı dans sosyal medyada büyük ilgi gördü. Dilber’in dansı ‘Gemileri Yakarım’ şarkısıyla birlikte viral oldu. Dilber dansını taklit edip farklı versiyonlarını yapan kullanıcılar Dilber dansı akımını başlattı. Hatta Ankara’da bir dans kursu öğrencilerine pavyon dansı öğretmeye başladı.

Dilber’in Azem’e olan aşkı, Zahir’in Azem’e saldırısı, Ayça’nın öğretmeniyle zor iletişim kurması gibi olaylar “İnci Taneleri”nin ilk bölümünü zenginleştiren detaylar ve Dilber’in dansı olay haline geldi.

İŞTE DİLBER’İN YENİ PAVYON DANSI:

Yorum yapın