Dilan Polat, Nez Demir’den şikayetini geri çekti

Yedikleri ve içtikleri konusunda birbirinden ayrılamayan Dilan Polat ile Nez Demir bir süreliğine kavga etti. Dilan Polat, kendisine hakaret içeren mesajlar gönderdiği gerekçesiyle Nez Demir hakkında suç duyurusunda bulundu. Hakim karşısına çıkan Polat bir adım geri çekildi.

DİLAN POLAT SEGBİS SİSTEMİNE BAĞLANDI

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat, kendisine hakaret içeren mesaj gönderdiği iddiasıyla Fenomen Nez Demir hakkında suç duyurusunda bulundu. Nez Demir hakkında ‘Hakaret’ ve ‘Tehdit’ suçlarından toplam 2 yıl 9 ay hapis istemiyle dava açıldı. Anadolu 50. Asliye Ceza Mahkemesi’ndeki ilk duruşmaya sanık Nez Demir ve tarafların avukatları katıldı. Dilan Polat, tutuklu bulunduğu cezaevinden SEGBİS (Ses ve Görüntü Bilgi Sistemi) aracılığıyla katıldı.

Dilan Polat, Nez Demir'e yönelik şikayetini geri çekti

ESKİ DOSTLAR GÖZYAŞLARINDA BOĞULDU

Duruşmada söz alan Nez Demir, gözyaşları içinde, “Uzun zaman oldu hatırlamıyorum. Söyleyecek başka bir şeyim yok. Mesaj atmam doğru ama göndermedim” dedi. bir tehdit olarak aramızdaki olağan kavgalardan başka bir şey değil.” Duruşma boyunca ağlayan Dilan Polat, şikayetinden vazgeçtiğini belirtti. Mahkeme, Dilan Polat’ın şikâyetini geri çekmesi üzerine davanın düşürülmesine karar verdi.

Dilan Polat, Nez Demir'e yönelik şikayetini geri çekti

Dilan Polat, Nez Demir'e yönelik şikayetini geri çekti

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Sayfa 3

Dilan Polat Nez Ünlüler Hukuku Dergisi 3. Sayfa Güncel Haberler

Yorum yapın