Dilan Çiçek Deniz ve İzlandalı nişanlısı Thor Saevarsson geçen haftalada ayrıldı. Thor Saevarsson’ın kıskançlık halleri sebebiyle ikilinin uzun süredir aralarının bozuk olduğu iddia edildi. Ayrılan çift birbirlerini de takipten çıktı. Dilan Çiçek Deniz birlikte olan fotoğraflarını da sildi. Ancak üzerinden zaman geçmesine rağmen fotoğrafları silmeyen Thor Saevarsson oyuncuyu kızdırdı.  İddiaya göre Dilan Çiçek Deniz yakınlarıyla eski nişanlısına fotoğrafları silmesi aksi takdirde mahkemeye gideceği yönünde haber yolladı. 

Dilan Çiçek Deniz ve İzlandalı nişanlısı Thor Saevarsson geçen haftaylada ayrıldı. Thor Saevarsson’ın kıskançlık halleri ikilinin uzun yaşamlarının aralarının bozuk olduğu iddia edildi.

Ayrılan çift çift de takipten çıktı. Dilan Çiçek Deniz ile birlikte olan arkadaşı da sildi. Ancak üzerinden zaman kaydıne rağmen fotoğrafları silinmeyen Thor Saevarsson oyuncusunu kızdırdı. İddiaya göre Dilan Çiçek Deniz yakınlarıyla eski nişanlısına fotoğraflarının silmesi aksi takdirde mahkemeye gideceği yöne doğru haber yolladı.

Yorum yapın