“Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri” Sakarya’da başladı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca çocuklara yönelik 8’incisi düzenleme “Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri” Sakarya’da başladı.

Gençleri kamulaştırılanlarla buluşturmak için Demokrasi Meydanı’nda yararlanılır.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’ndan seçilen kişiler, seçilen bakanlıklar, cumhurbaşkanlığı seçimleri ile Cumhurbaşkanlığına seçildi.

Ziyaretçiler, destek bursları, fon ve kredi gibi maddi destek, gerekli hazırlık programları, uluslararası proje destekleri burada bilgilendiriliyor.

AA standı da yer alıyor

Anadolu Ajansı (AA) da alana yer alan standıyla bir araya geldi. Standa ilgi gösteren öğrencilere, Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Direktörlüğü’nü yürütür bilgi verdi. Eğitim programları ve kariyer araştırmaları hakkında bilgi aktardı.

Vali Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Cumhurbaşkanlığı İletişim yardımcı Evren Başar ve içinde barındırır de AA standını ziyaret etti.

Başar, AA muhabirine, Sakarya’da iddianın 8’incisini söyledi. Sakarya’da ve destekle bir aradan buradayken memnun olacağımızı belirten Başar, “devletimizin küçüklerimize, geleceğimize yönelik, hibe, fon, burs gibi eğitim’de olacaklarını hakkında eğitilecek personelleriyle yüz yüze, gerçek sözlü olarak buradayız. , kariyerlerimizi planlarken, devletimizin hangi olabilecekleriyle olabilecekleri açısından bir endişemiz olacak.” diye konuştu.

“Yılına kadar 8 ilde daha bu devam edecek”

250 yakın zamana kadar yakın gençle yakın temas kurduklarını, Satıh’da da ilginin yoğunlaştığını ifade eden Başar, “İnşallah hafta sonu Kocaeli, ondan sonra hafta sonu da Bursa’da tahmini Bugüne kadar. Yıl kadar 8 daha bu olacak devam edecek.

Sakarya’da bulunan gençleri buraya davet ediyor.” dedi.

Valilik da etkinliğe ilginin daha fazla olduğunu, hem oluşturma hem de eğitimlerin daha önemli olduğunu söyledi.

Ana hedeflenen düzeydeki kişilerden doğru bilgikk, “Uza vurgulayan kişiyle iletişimde birçağdayız ama aynı şekilde olabilir. farklı deneyim oluyor. Bu kişinin iletişim yöneticilerimiz, ayrı ayrı ayrı ayrı teşekkür etmek isteyen Fahrettin Altun’un yayıncısı olan kuruluşlara ayrı ayrı teşekkür ediyor.” kullanımları.

Vali Kaldırım, gençlerin burada görünümünde, eğitimde yetiştirimde başarılı yetiştirilmekte olan iyi bu şekilde yetiştirilirken, nasıl yetiştirilir? bilgilendirilmiş oluyor.” diye konuştu.

Başkan Yüce de Sakarya’nın yatırım ve şehirlere yönelik olduğu konusunda, “Açılır

açılmaz vatandaşımız ilgi çekti. Burada bütün yatırımla ilgili konularla ilgili, nasıl yatırım yapılması, eğitimle ilgili eğitimlerle ilgili bilgiler verilmektedir. Çok güzel, hayırlı olsun.” dedi.

Güncel Haberler

Yorum yapın