Deprem felaketiyle sarsılan ve yardım için maddi manevi tüm imkanlarını devreye sokan ünlü isimler arkadaşlarının ölümüyle bir kez daha yasa boğuldu.  Engin Akyürek, Tolga Sarıtaş, Aras Bulut İynemli, Alican Yücesoy ve birçok ünlü ismin dostu olan “Ferhat ile Şirin” dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Köknar Tezay yaşamını yitirdi.  Aynı zamanda dijital sektörde çalışan Tezay bir süredir kanser tedavisi görüyordu. Engin Akyürek dostunun ardından yaptığı paylaşımla “Güle Güle Köknar” dedi.  Alican Yücesoy ise “Köknar… Sen bir armağandın. İyi ki…” paylaşımı yaptı. 

Deprem felaketiyle sarsılan ve yardım için maddi manevi tüm imkanlarını elde etmek için sokan ünlü isimlerin arkadaşlarının ölümüyle bir kez daha yasa boğuldu.

Engin Akyürek, Tolga Sarıtaş, Aras Bulut İynemli, Alican Yücesoy ve birçok ünlü ismin dostu olan “Ferhat ile Şirin” dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Köknar Tezay’ı yitirdi.

Aynı zamanda dijital gezegende çalışan Tezay bir hamile olarak kanser görüyordu. Engin Akyürek dostunun ardından yaptığı paylaşımla “Güle Güle Köknar” dedi.

Deprem felaketiyle sarsilan ve yardim icin maddi manevi tum imkanlarini

Alican Yücesoy ise “Köknar… Sen kuş armağanın. İyi ki…” yönetmenliğini yaptı.

1677671874 596 Deprem felaketiyle sarsilan ve yardim icin maddi manevi tum imkanlarini

Yorum yapın