Deniz Uğur ile Reha Muhtar’ın kızları Mina’dan babası hakkında tüyler ürperten açıklamalar yaptığı yeni bir video geldi. Deniz Uğur ise, kızının çektiği o videoyu paylaşarak yardım istedi. Deniz Uğur’un kızı Mina videoda, “Ben babamın evine gitmek istemiyorum. Ben orda alkole alıştım. 10 yaşında bir alkolik kız düşünebiliyor musunuz? Ben şuanda 14 yaşındayım hala oradaki alışkanlıklarımı unutmaya çalışıyorum. Ben kendimi öldürmeye çalıştım. Sizden rica ediyorum ne olur beni babama geri götürmeyin. Ben alkole alıştım o adam yüzünden. Ben okula sarhoş gidiyordum” sözleriyle herkesi şok etti. Deniz Uğur ise paylaşımında şu sözleri kullandı: “Bugün hangi sebepten olduğunu anlamadığım bir şekilde mahkeme kızım hakkındaki tedbir kararını kaldırdı! Çünkü kızıma şiddet uygulayan ve daha bir sürü zararı dokunmuş olan babası, oğlum Poyraz’ın da üzerinde baskı kurarak ona kardeşinin şiddet görmediği yalanını söylettiriyor. Poyraz babasının baskısıyla mahkemelerde beni görmek istemediğini bile zorla söyleyebiliyor, sonra bizim eve geldiğinde bana seni çok özlüyorum diye sarılıp ağlıyor. Verdiğim tüm mücadeleye rağmen hâlâ iki çocuğumun da yaşadığı bu eziyeti engelleyebilmiş değilim. Bu bir anne olarak beni çileden çıkarıyor. Mina babasına kızgınlığında ve kırgınlığında, adalete seslenişinde sonuna kadar haklı. Benim kızım inanılmaz derecede zekî ve cesur bir kızdır, bugüne kadar yaşadıklarını ifşa etmeyi hiç istemedi, ben de onun rızası dışında kimseyle paylaşmadım… Ama şu noktada kızımı korumak için her şeyi göze almak durumundayım. Gerçeğin gün yüzüne çıkması için, adaletin gerçekten işlemesine her türlü manipülasyonla engel olamasınlar diye, ilk kez Mina’nın kendi kaydettiği konuşmasını KENDİ İSTEĞİ ÜZERİNE paylaşıyorum. Kol kırılsın, yen içinde kalsın demekle adalete ulaşılamıyor maalesef, her şeyi konuşmak zorundayız. Takdir kamuoyunun… Devletimin büyüklerinden ve tüm resmî birimlerindeki vicdanlı, sorumluluk sahibi görevlilerden, kamuoyundan ve basından, ailemle benim içimizi cayır cayır yakan bu konuyla alakalı destek ve hakkaniyet bekliyorum… ACİL!”

Deniz Uğur ile Reha Muhtar‘ın kızları Mina’dan babası hakkında tüyler ürperten açıklamalar yaptığı yeni bir video geldi. Deniz Uğur ise, kızının çektiği o videoyu paylaşarak yardım istedi.

Deniz Uğur’un kızı Mina videoda, “Ben babamın evine gitmek istemiyorum. Ben orda alkole alıştım. 10 yaşında bir alkolik kız düşünebiliyor musunuz? geri götürmeyin. Ben alkole alıştım o adam yüzünden.

Deniz Ugur ile Reha Muhtarin kizlari Minadan babasi hakkinda tuyler

Deniz Uğur ise paylaşımında şu sözler kullandı: “Bugün hangi amaçla olduğunu anlamadığım bir şekilde mahkemeyi elinde bulundurarak gözetim altına aldı! Çünkü mahalline şiddet uygulayan ve daha bir sürü zararı dokunmuş olan babası, Poyraz’ın da üzerinde baskı kurarak ona kardeşinin şiddetin görmediği yalanını söylüyor. Poyraz babasının baskısıyla mahkemelerde beni görmek istemediğini bile zorla söylüyor, sonra bizim eve geldiğinde bana seni çok özlüyorum diye sarılıp ağlıyor. Verdiğim tüm mücadeleye rağmen devam eden iki çocuğumun da yaşadığı bu eziyeti engelleyebilmiş değilim. Bu bir anne olarak beni çileden çıkarmak. Mina babasına kızgınlığında ve kırgınlığında, adalete seslendiğinde sonuna kadar haklı. Benim mükemmel derecede üstün zekî ve cesur bir kızdır, bugüne kadar yaşadıklarını ifşa etmeyi hiç istemedim, ben de onun rızası dışında kimseyle paylaşmadım… Ama şu noktayı korumak için her şeyi gözetlemek durumundayım. Gerçeğin gününün gerçekleşmesi için, adaletin gerçekten işlenmesine her türlü yöntemle engel olamasınlar diye, ilk kez Mina’nın kendi kaydettiğini sınıfını KENDİ İSTEĞİ ÜZERİNE paylaşıyorum. Kol kırılsın, yen içinde kalsın demekle adalete ulaşılamıyor maalesef, her şeyi konuşmak istiyoruz. Takdir görüşlerinin…Devletimin büyüklerinden ve tüm resmî görevlerindeki vicdanlı, sorumluluk sahibi görevlilerden, düşüncelerinden ve basından, ailemle benim içimizi cayır cayır yakan bu bakış açısını destek ve hakkaniyet bekliyorum… ACİL!”

Yorum yapın