Demet Özdemir’den evi terk ettiği iddialarına cevap! Açıklaması kafaları karıştırdı

Şimdilerde Adım Farah dizisiyle ekranlara dönen ve oyunculuğuyla dikkatleri üzerine yönetmen Demet Özdemir, eski sene ağustos arkadaşları şarkıcı Oğuzhan Koç ile geçmişte bir düğünle evli. İlişkileriyle göz önünde olan çiftin kriz yaşanmış iddia edilmişti.

dergi D’ye konuşan Demet Özdemir, evliliğinde çıktığı iddia edilen sorunlar hakkında ilk kez konuştu. “Ben açıklamalarımla hiçbir zaman konuşmadım. Evlenmeden önce de özel hayatımla ilgili konuşmadım. Mutluluğumdan başka bir şey de paylaşmadım. İlişkilerde sorunlar olur, düzelir. El ele çıkarız yarın. Şu anda bununla ilgili hiçbir şey konuşmak istemiyorum. Dertlerimiz çok başka şu anda” dedi.

Demet Özdemir'den evi terk edeceği iddialarına cevap!  Açıklama kafaları karıştırdı

Demet Özdemir “Evi terkedilen haberler doğru mu?” soruya ise “Hayır, hayır değil. Yani şu an güncel olarak değil.” cevap verdi. Güzel oyuncuların verdiği cevapla kafaları karıştırdı.

Demet Özdemir'den evi terk edeceği iddialarına cevap!  Açıklama kafaları karıştırdı

Demet Özdemir, birkaç gün önce çıkan, evli bir kadın girişimci yine evli bir yöneticilikle karavanda samimi bir şekilde yakalandığı şeklinde iddialarda adının yer almasıyla ilgili de konuştu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla çıkan haberler Tepki gösteren ünlü oyuncu “Zaten gerekli her şeyi açıkladım. Çok sinirliydim. Kibarlığımı elden bırakmadan da bunları yapmaya çabaladım. Bu bana göre habercilik değil, bu bana göre dedikodu. Bir sürü karakter kadın evli kadın oyuncu, saygı duyduğumuz evli efendiler zan altında kaldı. Hukuki süreci başlatacağım.

Demet Özdemir'den evi terk edeceği iddialarına cevap!  Açıklama kafaları karıştırdı

Zehra Yaşık
Zehra Yaşık
Editör survivorallstar2022.com – Magazin

Demet Özdemir Oğuzhan Koç Magazin Haberleri

Yorum yapın