Demet Özdemir ile 26 Ağustos’ta dünyaevine girecek olan Oğuzhan Koç, önceki gün Arnavutköy’deki bir mekandan çıkarken görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde Ankara’da verdiği konseri yağış nedeni ile yarıda kesmesi çok konuşulan ve tepkilerin hedefi olan Oğuzhan Koç, konuyla alakalı konuştu. Koç, “Çok yağış olduğunda hepimizin başına gelen şeyler bunlar. Aslında çok haberleşmesine ben de şaşırdım. Teknik aksaklıklar hep var, sağlık olsun. Tekrar beni çağırırlarsa telafi etmek için seve seve giderim.” ifadelerini kullandı. Demet Özdemir ile Sarıyer’deki bir otelde evlenecek olan Oğuzhan Koç, sevgilisiyle düğünlerinin yapılacağı yeri ziyaret ettiklerini ifade etti. Ünlü şarkıcı, “Artık çok az kaldı. Masa düzenini ayarlama durumuna kadar geldik. İnşallah az kaldı, evleniyoruz.” dedi.

Demet Özdemir ile 26 Ağustos’ta dünyaya girecek olan Oğuzhan Koç, önceki gün Arnavutköy’deki bir mekandan çıkarken görüntülendi. Geçenlerde Ankara’da verdiği konseri okuma nedeni ile yarıda kesmesi çok konuşulan ve hedeflenenlerin hedefi olan Oğuzhan Koç, hakkında konuşulacak.

Koç, “Çok şey yolundan gelen şeyler şeyler. Aslında çok şeyden ben de de kazandım. Tekniklar hep var, sağlık. Tekrar beni çağırırlarsa telafi etmek için seve seve giderim.” kullanımları.

Demet Özdemir ile Sarıyer’ bir ziyaret edilecek olan Oğuzhan Koç, sevgiliyle düğünlerinin ziyaret ettiği yeri ziyaret etti. Ünlü, “Artık çok az kalmaya devam edeceğiz. dedi.

Yorum yapın