Dayı Şov’un dün akşamki konukları İbrahim Selim ve Mert Yazıcıoğlu oldu.  Aşk 101’deki başarılı performansıyla şöhreti yakalayan ve Darmaduman’da yeniden bir öğrenci rolünü oynayan Mert Yazıcıoğlu, Dayı’nın kendisine bu konuda takılmasının ardından 30 yaşında olduğunu söyleyerek, “Son gençlik işim, jübilemi yapıyorum” dedi.  Afra’yı seçti Oyun oynamaya merakıyla tanınan Mert Yazıcıoğlu Hızlı Sorular bölümünde, “Bir daha oyun oynayamamak mı, Afra’yı bir daha görememek mi?” şeklindeki soru üzerine, “Düşünmeme gerek yok. Tabii ki, bir daha oyun oynayamamak” dedi.

Dayı Şov’un dün akşamki konukları İbrahim Selim ve Mert Yazıcıoğlu oldu.

Aşk 101’deki başarılı performansıyla geçmişi yakalayan ve Darmaduman’da yeniden bir öğrenci rolünü oynayan Mert Yazıcıoğlu, Dayı’nın sahibi bu konuyu aşmanın ardından 30 yaşında olduğunu, “Son gençlik işim, jübilemi yapıyor” dedi.

Afra’yı seçti

Oyunu oynatma merakıyla beğeni toplayan Mert Yazıcıoğlu Hızlı Sorular bölümü, “Bir daha oyun oynayamamak mı, Afra’yı bir daha görememek mi?” şeklindeki soru üzerine, “Düşünmeme gerek yok. Tabii ki, bir daha oyun oynamamak” dedi.

Yorum yapın