Davranışlarından rahatsız olduğu Merve’yi diskalifiye eden Acun Ilıcalı’ya tepki yağıyor

Survivor 2023‘ün dün akşam yayınlanan bölümünde beklenmedik bir diskalifiye olayı yaşandı. Merve’nin dokunulmazlık oyunundaki tavırlarından rahatsız edici olan Acun Ilıcalı, sert sözlerle eleştirerek diskalifiye etti. Merve’ye söyledikleriyle gündem olan Acun Ilıcalı’ya tepki yağıyor.

“KİMSENİN EMEĞİNİ YEDİRMEM, BUNU YAPANI GÖRMEDİM”

Merve’nin dokunulmazlık oyundaki huysuzluk tavırlarından ve takımın kaybetmesine sebep olduğundan bahseden Ilıcalı, bu süreçte Survivor tarihinde az yaşadığını söyledi. Survivor Merve’nin sevgilisini özlediğinden dolayı yarışmada isteksiz oynadığını ve atış yapmadığını dile getiren Acun Ilıcalı, “Ben burada kimsenin emeğinin yedirmem. dedi.

ACUN ILICALI’YA TEPKİ YAĞIYOR

Acun Ilıcalı, Merve’ye söylediklerinden sonra Twitter’da gündem oldu. Survivor 2022 şampiyonu Nisa Bölükbaşı’nın yarışması sırasında uyuyarak oyunu çıkmadığı görüntüyü paylaşan kullanıcılar, “Merve’ye büyük ayıplamadı. Bu kız Nisa’nın yaptığının çeyreğini başaramadı” dedi. Bazı kullanıcılar ise son bölümde Asena’nın Merve’ye şiddet konuşmasını hatırlatan ayrılırken, “Şiddet uygulayanı elemeyen sen bir de üstüne dayak yiyeni eledin” kullandı.

Ecem Altan

Survivor 2023 Acun Ilıcalı Magazin Haberleri

Yorum yapın