Daha önce rol aldığı ‘Çilek Kokusu’, ‘Hayat Sevince Güzel’, ‘Payitaht Abdülhamid’, ‘Korkuyorum Baba’, ‘Hayaller ve Hayatlar’, ‘Seni Kalbime Sakladım’ gibi yapımlarla adını duyuran oyuncu Ekin Mert Daymaz, son olarak Murat Boz ve Burcu Özberk ile birlikte ‘Rüyanda Görürsün’ adlı filmde boy göstermişti. Oyuncu, yeni bir projeyle ekranlara döneceğini duyurdu. Ekin Mert Daymaz, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Milliyet’in haberine göre Daymaz, ayaküstü kendisine yöneltilen sorulara yanıt verdi.  Yeni bir projeyle ekrana döneceğini müjdeleyen Daymaz, “Şu an okuma aşamasındayım. Güzel bir projemiz olacak. Şimdi anlatmak istemiyorum. Büyüsü bozulur. Zamanı gelince sizinle paylaşırım.” diyerek güldü.  

Daha önce rol aldığı ‘Çilek Kokusu’, ‘Hayat Sevince Güzel’, ‘Payitaht Abdülhamid’, ‘Korkuyorum Baba’, ‘Hayaller ve Hayatlar’, ‘Seni Kalbime Sakladım’ gibi yapımlarla adını duyuran oyuncu Ekin Mert Daymazoğlu olarak Murat Boz ve Burcu Özberk ile birlikte ‘Rüyanda Görürsün’ adlı filmde boy göstermişti.

Oyuncu, yeni bir projeyle ekranlara çıkacağını duyurdu. Ekin Mert Daymaz, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Milliyet’in haberine göre Daymaz, ayaküstü kendisine yöneltilenlere yanıt verdi.

Yeni bir projeyle yansımasını müjdeleyen Daymaz, “Şu an okumalıyım. Güzel bir projemiz olacak. Şimdi anlatmak istemiyorum. Büyüsü bozulur. gülerek güldü.

Yorum yapın