Daha önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Medcezir, Zalim İstanbul ve Gülümse Kaderine gibi bir çok yapımda rol alan ünlü oyuncu Mine Tugay, sosyal medya paylaşımlarıyla gündem olmaya devam ediyor. Sosyal medyada oldukça aktif olan oyuncu, bu kez yaptığı soru cevap etkinliğinde bir takipçisinin Yasak Elma sorusuna yanıt verdi. Bir takipçisi güzel oyuncuya, “Yasak Elma’da oyna” diye yazdı. Mine Tugay, takipçisine şu sözlerle yanıt verdi; “Ya çok seviyorum böyle, oyuncuları belli projelerde görmek istiyorsunuz, anlıyorum bunu. Çok da güzel bir iş bu arada. Öyle bir rol olursa neden olmasın?” Tugay ancak oynamanın kendisinin elinde olmadığını da ekledi.

Daha önce öyle Bir Geçer Zaman Ki, Medcezir, Zalim İstanbul ve Gülümse Kaderine gibi bir çok yapımda rol alan ünlü oyuncu maden tugaysosyal medya paylaşımlarıyla gündem devam ediyor.

Sosyal medyada olan oyuncu, bu kez hakkında soru sorulduğunda bir takipçisinin Yasak Elma sorusunun yanıtını verdi.

Bir takipçisi güzel oyuncuya, “Yaşak Elma’da oyna” diye yazdı. Mine Tugay, takipçisine şu sözlerle yanıt verdi; “Ya çok seviyorum böyle, oyuncularları belli projelerde görmek, iş böyle. Çok da güzel bir bu arada. Öyle bir rol olmaz neden olmasın?”

Tugay, oynamanın taşınacak şekilde eklenecektir.

Yorum yapın