“Çöp Adam” dizisinde rol alan Elçin Afacan, yeni haliyle izleyicileri şoke etti. 2019 yılında yayınlanan “Bir Aile Hikâyesi” dizisindeki Beste rolü için 20 kilo alan oyuncu, diyetisyen yardımıyla fazlalıklarından kurtuldu. Karbonhidrat, şeker ve gluteni hayatından tamamen çıkaran ünlü oyuncu, bir yıla yakın sürede tam 28 kilo verdi. Hürriyet’in haberine göre et ve sebze ağırlıklı beslenen ve günde en az 10 bin adım da atan oyuncu bu sayede kilolarından kurtulduğunu söyledi. Elçin Afacan daha sağlıklı yaşamak için kilo verme kararı aldığını belirterek, şöyle konuştu:  “Kilolu halimle de mutsuz değildim, o halimi de bu halimi de çok seviyorum. Önceki dizi için aldığım 20 kiloyu daha sağlıklı birey olmak için verirken biraz daha fazla vereyim dedim.”Kilolu halimle de mutsuz değildim, o halimi de bu halimi de çok seviyorum. Önceki dizi için aldığım 20 kiloyu daha sağlıklı birey olmak için verirken biraz daha fazla vereyim dedim.”

“Çöp Adam” dizisinde rol alan Elçin Afacan, yeni anlatımla izleyicileri şoke etti. 2019 yılında yayınlanan “Bir Aile Hikâyesi” dizisindeki Beste hücresi için 20 kilo alan oyuncu, diyetisyen kullandığı fazlalıklarından kurtuldu. Karbonhidrat, şeker ve gluteni işletmenin tamamen sahibi olan ünlü oyuncu, bir yazı yakın zamanda tam 28 kilo verdi.

Cop Adam dizisinde rol alan Elcin Afacan yeni haliyle izleyicileri

Hürriyet’in haberine göre et ve sebzeleri yöneten ve günde en az 10 bin adımda da atan oyuncu bu sayede kilolarından kurtulduğunu söyledi. Elçin Afacan daha sağlıklı yaşamak için kilo vermeye başladığını belirterek, şöyle konuştu: “Kilolu halimle de mutsuz değildim, o halimi de bu halimi de çok seviyorum. Önceki dizi için alınan 20 kiloyu daha sağlıklı varlık olmak için biraz daha fazla vereyim dedim.”Kilolu halimle de mutsuz değildim, o halimi de bu halimi de çok seviyorum. Önceki dizi için alınan 20 kiloyu daha sağlıklı varlık olmak için biraz daha fazla vereyim dedim.”

Yorum yapın