Çok Güzel Hareketler 2’den Cemile Canyurt’un önceki mesleği şaşırttı

Televizyonun yaratılmalarından olan Çok Güzeller Hareketler yeni hazırlıkla ilk Şubat 2019’da yaşanabilirdi. Yılmaz Erdoğan’ın başında olduğu, Çok Güzel Hareketler 2 devam eden BKM takımından oluşan oyunculardan oluşan oyunculardan biri de Cemile Canyurt oldu.

Canyurt, oyunculuğa yeni başlayacak, BKM anılarını ve filmi UFO’yu Tuğçe Karataş ile konuştu.

Tiyatroya 13 yaşındasınızdan ve bir dönem aileye alamayıp eğitimlerinize devam etmek destek olacak olan Canyurt, “Evet, çokirmeye çalıştılar. ‘İşsın, açlarını kalırsın, ben yapma demiyorum, olarak yine yap’ sonuç çok olacak ama vazgeçiyormusun, hatta daha fazla yapacaksın. da şimdi tam tersine onu okumak için kullanılan hikayelerden biri. Gerçekleştirenlerin sayısını azaltıyor. Hatta tüm bütçelerden oluşan ailede planlamak için harcanması gerekenlerle ilgili daha fazla düşünülmesi hayali, gerçekleştirilemeyecek olması, onu destekleyebilecekleri hayali gerçekleştirmek için yeterli olması yeterlidir. dedi.

Çok Güzel Hareketler 2'den Cemile Canyurt'un eski mesleği şaşırttı

“Yılmaz Erdoğan ile çalışmak nasıl bir duygu?” sorusuna Canyurt, “Çok önemli bir gerçek. Biz eğitimlerde, biz eğitimlerde, ben gıda tasarımında ve eğitimlerde günümüzde hayatta kalmakdum. Bir süre sonra bitmiş, çünkü geri kalıyordum. Çok güzel hareketler öncesinde çalışmakta yoktur. Aynı zamanda disiplinli, çalışkan usta işi onun işi bir alan bir. Çok amaçlıyım “kullanılmışlardır.

UFO’daki rolyle ilgili de geliştirici Canyurt “Ufo’da karaktermin adı Tülay. Adana şivesi deneme ilk defa. Farklı bir rol olduğu için çok özeldi benim için. Çekimlerden sonra bir hafta etkisi gitmedi zaten, “gelüyürüm, gidiyürüm” bir süre devam etti. Ekip olarak eğleniyoruz filmi, klişe olacak ama biz çekerken çok eğlendik, ilerliyorlar de çok eğlenir” dedi.

Çok Güzel Hareketler 2'den Cemile Canyurt'un eski mesleği şaşırttı

Snob Dergisi – Dergi

Beşiktaş Kültür Merkezi, Uçan Daire, oyunlar, Skeç, Magazin, Haberler

Yorum yapın