Ceyda Düvenci sevgilisi kaç yaşında? Ceyda Düvenci sevgilisi kim, var mı? Bakın kim çıktı

Ceyda Düvenci'nin sevgilisi kaç yaşında?  Ceyda Düvenci'nin sevgilisi kim?  Kimse var mı?  Bakın kim çıktı

Ceyda Düvenci’nin sevgilisi kaç yaşında? Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci hayatında yeni bir sayfa açıyor. Sekiz yıllık eşi Bülent Şakrak’la geçtiğimiz yıl yollarını ayıran Düvenci, şimdi de radyo programcısı Güçlü Mete’nin kalbini fethedecek gibi görünüyor. İkilinin ilişkisi kamuoyundan uzakta gelişmeye başladı.

BAKIN CEYDA DÜVENCİ’NİN YENİ SEVGİSİ KİM

Ceyda Düvenci’nin yeni sevgilisi hayatına neşe ve yeni bir başlangıç ​​getirir. Düvenci, önceki ilişkisinden sekiz ay sonra aşkın sıcak kollarına geri döndü. Bu yeni birliktelik Düvenci’nin daha önceki açıklamalarıyla da örtüşüyor. “Hayatımın her yerinde aşkı bulabilen bir kadınım” diyen 46 yaşındaki başarılı oyuncu, şimdi de bu sözlerini yaşayarak kanıtlıyor.

Ceyda Düvenci'nin sevgilisi kaç yaşında?  Ceyda Düvenci'nin sevgilisi kim?  Kimse var mı?  Bakın kim çıktı

EVLENECEKLER Mİ?

Düvenci ve Mete’nin ilişkisi yeni olmasına rağmen birbirlerine olan bağlılıkları ve uyumları dikkat çeker. Düvenci’nin aşk hayatı her zaman olduğu gibi hayranları tarafından büyük bir merakla takip ediliyor. Ancak Düvenci bu sefer özel hayatına dair daha az bilgi paylaşmayı tercih ederek ilişkisini sır olarak koruyor.

CEYDA DÜVENCİ YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTI

Ceyda Düvenci’nin yeni sevgilisiyle olan ilişkisi hayatına yeni bir ışık tutar. Düvenci’nin sevgi dolu bakışları ve mutluluğu bu yeni başlangıcın güzelliğini yansıtıyor. Güçlü Mete ile olan ilişkisi Düvenci’nin hayatında yeni bir dönemin başlangıcı olabilir.

Ceyda Düvenci'nin sevgilisi kaç yaşında?  Ceyda Düvenci'nin sevgilisi kim?  Kimse var mı?  Bakın kim çıktı

GÜÇLÜ METE KİMDİR?

20 Mayıs 1971’de İstanbul’da doğan Güçlü Mete, 1989 yılında Kabataş Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde okumaya başladı. 1993 yılında üniversiteden mezun olan Mete, 2005 yılında dönemin en popüler radyo kanallarından Radyo Time’da Genel Yayın Yönetmeni olarak çalıştı. 2005 yılına kadar ünlü iş adamı Sadettin Saran’ın sahibi olduğu radyoda çalışan Güçlü Mete, 2007 yılında, daha sonra 2013 yılına kadar Alem FM’de Kripto Odası adlı programı hazırlayıp sundu. 2013 yılında Alem FM’den ayrılan Güçlü Mete, Show Radyo’ya transfer oldu. Burada 2018 yılına kadar sürecek olan Sarı Tramvay adlı programı hazırlayıp sundu. Ünlü isim aynı zamanda Kafa Radyo’nun kurucuları arasında yer alıyor. Ünlü isim daha sonra yıllarca sunuculuk yaptığı Kripto Odası programına geri döndü.

CEYDA DÜVENCİ KİMDİR?

Ceyda Düvenci’nin sevgilisi kaç yaşında? Ceyda Düvenci, 16 Nisan 1977’de Bursa’da doğdu. Oyuncu babası İsmail Düvenci ile müzik öğretmeni annesi Zümrüt Düvenci’nin tek çocuğudur. Babası Selanikli, annesi ise Kırklarelilidir. Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde büyüdü. Orta öğrenimini Kadıköy Anadolu Lisesi’nde, yüksek öğrenimini ise Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamladı.

1995 yılında Kanal 6’da yayınlanan ve senaryosunu Kandemir Konduk’un yazdığı Palavra Aşklar dizisindeki rolüyle oyunculuğa başladı. 1997 yılında Star TV’nin düzenlediği güzellik yarışmasında 3. Miss Türkiye seçildi. Aynı yarışmada Nefise Karatay 2., Çağla Şıkel ise 1. oldu. Yarışmanın ardından Düvenci, Star TV’de yayınlanan “Sabah Şekerleri” programını sunmaya başladı ve ülke çapında tanındı.

Yorum yapın