Cesedi sevgilisinin evinde bulunmuştu! Olayın tek şüphelisi her şeyi itiraf etti: Ellerimle boğarak öldürdüm

Antalya‘nın Manavgat ilçesinde polis tarafından 3 amaç olarak amaçlanan Aynur Çiçek’in (35), bir görüşmediği erkek arkadaşı Şenol Çankaya tarafından boğularak öldürüldüğü belirlendi. Şenol Çankaya, sağlık kontrolünden sonra Asayiş Büro Amirliğine götürüldü. İşlemleri tamamlanan Çankaya, öğleden sonra adliye sevk edildi. Savcı tarafından sorgulanan Şenol Çankaya, geçtiğimiz günlerde yazılanları belirtin.

Geçen, 30 Martı buluşarak kendi eve gideceklerini görüşür Çankaya’yı, bir süre tartışmadan sonrayalarını ve kıskançlıklarını anlattıklarını anlattık. Şenol Çankaya, Çiçek’i el boğarak öldürdüğünü belirtti. ‘Kasten’den sevk edilen sulh ceza hakimliğine sevk edilen Şenol Çankaya, tutuklandı. Şenolkaya’nın eşiyle evli olduğu ve ayrı yaşadığı öğrenildi.

Cesedi sevgilisinin evinde bulunmuştu!  Olayın teklerini her şeyi itiraf etti: boğarak öldürdüm

Bir görüşmediği erkek arkadaşının boğarak öldürdüğü Aynur Çiçek’in, 2007’de evlendiği İ.Y.’den 2’si kız 3 çocuğu olduğu öğrenildi. Eşiyle birlikte yaşanan gündemlerin gündemiyle birlikte yaşanan olaylarla dolup taşan çiçeklerinden geçen Aynur 2018 yılında boşandı. Mahkeme inceleme velayetini İ.Y.’ye karar verdi. İ.Y. iddiaya göre, yerleştiğinde. Ayn Çiçek, çocuklarını 2018 yılındaki yıllardan itibaren polisten hakkında şikayette bulunuldu. Sosyal hizmetler yoluyla ulaşımlen çocuklar, babadan tarafından Adıyaman’da yetiştirmek yerleştirildi.

Cesedi sevgilisinin evinde bulunmuştu!  Olayın teklerini her şeyi itiraf etti: boğarak öldürdüm

Çocuklarının yetiştirilmesine ilişkin yerleştiğini öğrenen Aynur Çiçek, velayetlerini almak için Manavgat Aile Mahkemesi’nde avukat Yasir Dikmen süreci ile dava 2021 tamamlandı. Çocuklarının geçici veyetini alan anne Ayn Çiçekleri, geçen yıl kasım bebeklerini Manavgat’a yetiştirdi. Alışverişle yetiştirilen ve geçimini canlandıran Aynur Çiçek, yıl Ramazan Bayramı’nda Manavgat Irmağı çocuklarıyla yemek yemeği yıl aradan sonra can ilk bayramımızla. Başkanım anneyi evladından puanla’ notuyla sosyal medyadan hiçbirinden ayrıldı.

Öte yandan Aynur Çiçek’in eşinden boşandıktan sonra bir süre adındaki SO adından 2021 yılına ait olduğu belirtildi. Tehdit ve incelemeleri nedeniyle birkaç kez uzaklaştırma alınan SO’ya geçen hafta, Manavgat Ceza Mahkemesi’nde incelenen davada tutuklanma nedeniyle tutuklandı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Manavgat Antalya Çankaya 3. Sayfa Güncel Haberler

Yorum yapın