Cemal Güzelci ile sarmaş dolaş görüntülenen Hülya Avşar, sessizliğini bozdu: Bende anormallik var, uyuşamadık

Oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar, yıllar sonra aşk haberleriyle geldi. Geçen günlerde bir mekanda iş insanı görüntü Cemal Güzelci ile içtenlikle Avşar, Maslak’taki bir mekanda konser verdikten sonra özel hayatıyla ilgili açıklamalar yaptı.

“HAYATIMDA KİMSE YOK”

Habertürk’te yer habere göre, gösteriyle ilgili basın mensuplarıyla ünlü şarkıcı, hayatı hakkında bir anlatacağı anlatacak kimse yok” dedi. Cemal Güzelci’nin kendisiyle ilgili alnından öpmesiyle çok cidarlı Avşar, “çok şeker sevdiğim bir öğrenci, çok düzgün ama şu an da yok. Ben normal değilim. Ben yalnızlıktan vazgeçemediğimi anladım, bunun dışında onun şeyinden emindim ki, yalnızlık çok istekli. güzel” kullanımlar.

Cemal Güzelci ile sarmaş dolaşan görüntülenen Hülya Avşar, sessizliğini bozdu: Uyuşamadı

“BEN DE ANORMALLİK OLDUĞU KESİN, UYUŞAMADIK”

58 yaşında bulunamadığı tespit edilen, haberlerde konuşulan Avşar’daki iddiaları ilk günlerde yalanmadınız… Aşka dönüşün anda vaz mı geçildi, yoksa yarın mı oldu? ‘Ben sizin için uygun olmayabilir, beni yetersiz alışın’ deyip yarın yine başka fotoğraflarım gidermiş… Bu sefer kaçarımım.”

Cemal Güzelci ile sarmaş dolaşan görüntülenen Hülya Avşar, sessizliğini bozdu: UyuşamadıHülya Avşar, yeni sevgilisiyle Günaydın’ın objektifine yakalandığı ölüm

Cemal Güzelci ile sarmaş dolaşan görüntülenen Hülya Avşar, sessizliğini bozdu: UyuşamadıCemal Güzelci

Ecem Altan

Hülya Avşar, Dergi, Haberler

Yorum yapın