Cem Yılmaz, kameramana tokat atan Muharrem Sarıkaya’ya gönderme yaptı

Üniversitede genç yaştan Kadın ‘Geleceğin Kadınları’ programları düzenlendi. Düzenlenen geceyi veren’ reklamları açık açık artırmada Cem Yılmaz tarafından satıldı. Espirileri ve konuşmalarıyla geceye damga vuran Yılmaz, Hazal Kaya’yı eleştiren Ahmet Hakan’a ve kameramana tokat atan Muharrem Sarıkaya‘ya göndermeyi hedef kitleye ulaştırmayın.

Esprileriyle herkesi güldüren Cem Yılmaz, sahnede mikrofon konusunda nasıl bir kamerayla vuruyormuş gibi yaparak tokat atanan Muharrem Sarıkaya‘ya gönderme yaptı. Yaptığı hareketle şaşkına çeviren Yılmaz, “Öyle bir şey vardı çok tutmuştu” dedi.

Cem Yılmaz, kameramana tokat atan Muharrem Sarıkaya'ya gönderme yaptı

gazeteci Muharrem Sarıkaya, Gaziantep’in kurtuluşunun 100. yakın zamana kadar şehre gitti. Sarıkaya, Gaziantep Panaroma Müzesi’nde Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i konuk etti. Canlı yayın yayın seslerinin hizmetinin ardından İhlas Haber (İHA) Gaziantep’te bir mikrofon mevsimi ile çalışılmış. Bu esnada, Sarıkaya sinirlenerek çalışana Tokat atarak itti. Muharrem Sarıkaya yaşanan olay olayından sonra sosyal medya hesabından bahsetmek konusunda diledi.

Cem Yılmaz, kameramana tokat atan Muharrem Sarıkaya'ya gönderme yaptı

Cem Yılmaz, aynıde gece “Hazal Kaya’nın oyunculuğundan nefretimin 5 Hakan’a bir yazı yazan Ahmet geceye tepki gösterdi. Konuşmasında Hazal Kaya’yı eleştirmen Ahmet Hakan’a da gönderme yapan Yılmaz, “Sizi yarışmasız duygularımla selamlıyorum. En İyi Kadın Oyuncu Ödülü; veren Hazal Kaya, kazanan Ahmet Hakan.” dedi. Yılmaz’ın bu sözleri kahkahalara boğdu.

Ecem Altan

Muharrem Sarıkaya, Cem Yılmaz, Hazal Kaya, Dergi, Haberler

Yorum yapın