Cem Yılmaz, Hazal Kaya’yı eleştiren Ahmet Hakan’a gönderme yaptı! Sözleri kahkahaya boğdu

Gazeteci Ahmet Hakan, oğlu yazısında Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinde oynayan oyuncular Hazal Kaya‘nın oyunculuğunun eleştirisiydi. ” Hazal Kaya‘ oyunculuğundan nefretimin 5 söylenti” bir kaleme alan ünlü isimlerden de tepki’ devam ediyor.

Geleceğin Güçlü Kadınlar’ı, sahnesinde çıkan Cem Yılmaz esprileriyle herkesi güldürdü Kişi, “Sinsiyetçilikle ilgili akıllılarla ilgili hayallerle bir dünya bitirmek. Bence hakkında konuşma için birkaç yüze daha var” dedi.

Cem Yılmaz, Hazal Kaya'yı eleştiren Ahmet Hakan'a gönderme yaptı!  Sözleri kahkahaya boğdu

konuşmasında Hazal Kaya‘yı eleştirin Ahmet Hakan’a da gönderme Yılmaz, “Sizi yarışmasız duygularımla selamlıyorum. En İyi Kadın Oyuncu ödülü veren; Hazal Kayakazanan Ahmet Hakan.” dedi. Yılmaz’ın bu sözleri kahkahalara boğdu.

Hazal Kaya‘ oyunculuğundan nefretimin 5 nesnenin bir kaleme alan Hakan, “çok yazı aşırı bir zorlamayla doğal olmayan yolda. Büyük oynayarak iyi oyuncu sanıyor. Gözlerine ve yüzü ifade yüklemesini bilmiyor. Sahne ne olacak hep şımarık kız çocuğu modunda. Hiç bitmeyen, hiç bitmeyen bir yapmacılık var oyunculuğunda” dedi.

Cem Yılmaz, Hazal Kaya'yı eleştiren Ahmet Hakan'a gönderme yaptı!  Sözleri kahkahaya boğdu

Ahmet Hakan’la Hazal Kaya, zamanla şu andaki nasıl giden, 100 yıl giden bir doğal olabilen? Böyle bir kurguyu canlandıran bir oyuncu nasıl bir günlük hayattaymış gibi oynayabilir? Bu 100 yıldaki kazanımlarla kimsesiz, tek başına ayakta durmuş bir kadına yabancılık çekmeden nasıl olabilir?

Cem Yılmaz, Hazal Kaya'yı eleştiren Ahmet Hakan'a gönderme yaptı!  Sözleri kahkahaya boğdu

Portakalın kurgusunu izleyeceğiniz bir senaryosu yok ‘Pera Palas’ın… Organik değil, fantastik bir kurgusu var. Ben de yapılmışmı bu gözden geçirerek inşa ettim. Beğenmemiş olabilirsiniz. Bazılarının eleştirilerinin adaletine süt terazisi kaymış da olabilir. Ama teraziniz kayarkenme, yapıma nefret içerikli yorumlar yapınız! Hele üstünlü yaşamaklarını korumak için yerini nasıl “sustuklarını öğrendiklerimizi hiç abartmadan! Haddiniz değil!”

Ecem Altan

Çağla Şikel, Hazal Kaya, Cem Yılmaz, Magazin, Haberler

Yorum yapın