Cem Belevi, ayrıldığı İrem Derici’ye konserinde gönderme yaptı

1,5 yıldır aşk yaşayan İrem Derici ve Cem Belevi çift, haftalarda ayrılırdı. Derici, sosyal medya hesabından paylaşımlarla Belevi’nin kullanımdan sonra elden elde etmeye yönelik ses kayıtlarının olduğunu söyledi. Sinir olmayan sivri dilli Derici, Belevi için “İblis” ve “Çeyrek popçu kullanımlarına”. Hakkındaki ihanet iddiasını kesin bir dille reddeden Belevi ise Gaziantep‘teki sesinde sessizliğini bozdu.

“İÇİMİZE ATTIKLARIMIZA SÖYLEYELİM”

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi düzenleme düzenleme Gençlik ve spor Festivali’nin ilk akşamında sahnesi alan Cem Belevi, konserde olaylı bir şekilde mezun oldukları İrem Derici’ye şarkı ile göndermede bulundu. Konserde seyircileri kimi zaman duyguan kimi zaman ise coşturan Cem Belevi, “Biraz içimize attıklarımıza da söyleyelim. Yaramızda sakladıklarımıza söyleyelim. Yaramızda kalsın söyleyelim” diyerek ‘Yara’ şarkısını okudu. Şarkıyı seyircilerle birlikte söylenen Belevi’ye Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sezer Cihan tarafından günün anısına çiçek yapılmış.

Cem Belevi, İrem Derici'ye gönderiminde yaptı

CEM BELEVİ’DEN OZAN DOĞULU’YA SÜRPRİZ

Popçu, konserin son bölümünde ise sahne alan DJ Ozan Doğulu’ya sürpriz yaptı. Ozan Doğulu ile de bir süre şarkı söylüyor Belevi, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Ozan’a teşekkür edebilir, sahneyi Doğulu’ya bıraktı.

Cem Belevi, İrem Derici'ye göndermelerinde yaptı

İhlas Haber Ajansı / Dergi

İrem Derici, Cem Belevi, Gaziantep, gençlik, Magazin, Haberler

Yorum yapın