Celine Dion, nadir görülen “Katı Kişi Sendromu” hastalığına yakalandı

Fransız ünlü sanatçı Celine Dion, sosyal medya hesabından ürettiği bir videoda nadir görülen bir yerde yakalandığını duyurdu. Nadir görülen ve kasların kontrolsüz bir şekilde kasılmasına neden olan “Katı Kişi Sendromu” adı verilen bir tüketim sistemi ucua yakalandığını gören Dion, uzun süredir kullandığı sağlık yükleriyle boğuştuğunu belirtti.

“KASILMALAR HAREKETLERİMİ ETKİLİYOR”

Yaklaşık 5.2 milyon takipçiye sahip olan 52 yaşındaki ünlü şarkıcı, yürüyorte ve şarkı söylerken de zorluklar yaşadığını ifade ederken, “Ne yazık ki, bu zorlamalar günlük hayattaki her hareketimi aşıyor. Bazen zorluklar yaşıyor. Bugün, bunları söylemek beni çok fazla incitiyor. Ancak Avrupa ‘da şubat oluşumunun devam etmesi turnem için hazır olmayacağım’ diyerek Avrupa’da ve İngiltere’de gelecek yıl yapılması turnesini iptal edildiğini duyurdu.

“TEK İSTEDİĞİM ŞEY ŞARKI SÖYLEMEK”

Sosyal medya hesabından paylaştığı videoda duygusal anlar yaşayan ve zaman zaman gözlerini dolan Dion, “Spor hocalarımla birlikte her gün gücümü ve eski performansımı yeniden kazanabilmek için çok fazla çalışıyorum. olan şarkı söylemek” kullandı.

Celine Dion, nadir görülen bir arşivde yakalandı

Celine Dion, nadir görülen bir arşivde yakalandı

Celine Dion, nadir görülen bir arşivde yakalandı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Magazin

Celine Dion Magazin Haberleri

Yorum yapın