Çekim izinleri iptal edilmişti: ‘Kızıl Goncalar’ın yeni mekanları sıfırdan kuruldu

Özgü Namal ve Özcan Deniz‘in başrolünde yer aldığı ‘Kızıl Goncalar’ın yeni mekanlarının büyük bir kısmı hazırlandı. Dizinin üçüncü bölümü 22 Ocak Pazartesi günü izleyicilerle buluşacak.

 Yayına girdiği gün itibarıyla tarikatlar tarafından hedef gösterilen ve RTÜK’ün 2 hafta program durdurma ve 9 milyon TL idari para cezası verdiği ‘Kızıl Goncalar’ dizisinin çekimleri devam ediyor. 

Dizinin aylar önce kiralanan ve dekore edilen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı 2 mekanı kullanmalarına da yasak geldi. Yapım şirketi Gold Film, dizinin yeni mekanlarını Beykoz Kundura Fabrikası’nda sıfırdan kurdu.

Cekim izinleri iptal edilmisti Kizil Goncalarin yeni mekanlari sifirdan kurulduGazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, sanat yönetmeni Erol Taştan ve ekibi, 10 günde dekorların büyük bir kısmını hazırladı. Dergah sahnelerinde kadınların kullandığı bölümde çekimler başladı. Erkeklere ait bölüm de kısa süre içinde tamamlanacak.

1704983969 923 Cekim izinleri iptal edilmisti Kizil Goncalarin yeni mekanlari sifirdan kuruldu1704983969 399 Cekim izinleri iptal edilmisti Kizil Goncalarin yeni mekanlari sifirdan kuruldu‘Kızıl Goncalar’ın üçüncü bölümü 22 Ocak Pazartesi seyirciyle buluşacak. 

Yorum yapın