Cansu Demirci yaşıyor mu? Cansu Demirci öldü iddiaları doğru mu? Cansu Demirci son hali, şimdi nerede?

Cansu Demirci yaşıyor mu?  Cansu Demirci'nin öldüğü iddiaları doğru mu?  Cansu Demirci'nin şu anki durumu, şu anda nerede?

Cansu Demirci yaşıyor mu? Çocuk oyuncu Cansu Demirci kimdir, öldü mü, sağlık durumu nasıl? Cansu Demirci şimdi nerede, şu anki hali…

Zaman zaman sosyal medyada pek çok ünlü ismin öldüğüne dair haberler çıkıyor ancak gerçek hızla ortaya çıkıyor. Bunlardan biri de Selena dizisindeki Selin karakteriyle adından söz ettiren Cansu Demirci’ydi.

Türk televizyonunun sevilen yüzü Cansu Demirci’nin hayatı ve kariyeri hakkında sosyal medyada yanlış bilgiler dolaşmaya başladı. Ancak bu iddiaların asılsız olduğu ortaya çıktı. İşte Cansu Demirci’ye ilişkin doğru bilgiler:

CANSU DEMİRCİ KİMDİR?

Cansu Demirci, 1992 yılında İstanbul’da doğdu. Avusturya Lisesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra, Almanya’da yüksek lisansını tamamladı.

Cansu Demirci kimdir?  Cansu Demirci'nin öldüğü iddiaları doğru mu?  Cansu Demirci'nin şu anki durumu, şu anda nerede?

SELENA DİZİSİYLE ÜNLÜ OLDU

Oyunculuk kariyerine “Şihirli Annem” dizisiyle başlayan Demirci, “Selena” dizisindeki Selin Aykar rolüyle anıldı. Dizide aşk ve dostluk temalarını işleyen Selin karakteri evin en büyük çocuğu olmuştur.

‘Selena’nın bitmesiyle birlikte Demirci ekranlarda daha az görünmeye başladı. En son 2017 yılında Kırgın Çiçekler dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Şu sıralar yurt dışında yaşamaktadır ve özel hayatını kamuoyundan uzak tutmaktadır.

CANSU DEMİRCİ ÖLDÜ MU?

Cansu Demirci yaşıyor mu? Demirci’nin ölümüyle ilgili asılsız iddialar sosyal medyada yayıldı. Ancak bu iddiaların doğru olmadığı Demirci’nin başrol oyuncusu Dilara Kurtulmuş’un yaptığı açıklamalarla ortaya çıktı. Kurtulmuş, sahte sosyal medya hesabının kendisine ait olmadığını ve bu hesabın yalan haber yaydığını belirtti. Demirci’nin sağlık durumunun iyi ve hayatta olduğunu da vurguladı.

Cansu Demirci kimdir?  Cansu Demirci'nin öldüğü iddiaları doğru mu?  Cansu Demirci'nin şu anki durumu, şu anda nerede?

ARKADAŞI GERÇEKLERİ ORTAYA ÇIKTI

Dilara Kurtulmuş, sosyal medyadan yaptığı açıklamada şunları belirtti: ‘Bu TikTok hesabı bana ait değil! Geçtiğimiz ay Instagram ve TikTok sayfalarımdaki paylaşımlarımı kopyalayarak uzun süre benmiş gibi davranan bu hesap hakkında suç duyurusunda bulunmuştum. Bu hesap Cansu Demirci’nin öldüğüne dair yalan haber yayarak insanları kandırmaya çalışıyor. Cansu Demirci hayatta ve sağlıklıdır. Lütfen bu tür yalanlara inanmayın ve bu hesabı şikayet edin.’

ÖLÜM HABERİ SOSYAL MEDYADAN YAYILDI

Cansu Demirci’nin hayranları sosyal medyada #CansuDemirciYaşıyor etiketiyle destek mesajları yayınladı. Bu mesajlarda Demirci’ye yönelik haksız saldırıları kınayan ve sağlıklı olduğunu teyit eden içerikler yer alıyordu.

Yorum yapın