Canlı yayında Hülya Hökenek’e iltifatlar dizen muhabir sessizliğini bozdu

Habertürk Hülya Hökenek ile Meteoroloji Mühendisi Hüseyin Öztel arasındaki ilişkiler yüzleri gülmüştü.

Meteoroloji Mühendisi Hüseyin Öztel, “Kar çok güzel yağıyor şu an.” dedi. Bunun üzerine araya giren Hülya Hökenek, “Sen de çok güzel görünüyorsun” şeklinde yanıt verdi. Daha sonra Hüseyin Öztel, “Sen daha güzel görünüyorsun, beyaz beyaz kar gibi” gündem kazandı. Sosyal medya damgası vuran bu diyalog sonrası ilk açıklama Habertürk TV Meteoroloji Mühendisi Hüseyin Öztel’den geldi.

“Bu diyaloğa geçen gündem hakkında konuşulmayacaktı. Hülya’nın başına gelmezdi. Hükümdeki arkadaşlar gibi. benim öğrenci. kanalda arkadaşlar gibi. genel eğitim içinde sıcak davranıyoruz. buna yardımcı olacaklardan biri.”

Canlı yayındaki iltifatların perde arkası belli oldu

“Yılların hakkında konuştuğum kişilerden ünlüler de şanslım.

Hüseyin Öztel, Meteoroloji mühendisi, gazeteci, TV haber programı gereğidir. İstanbul Teknik Üniversitesi Meteoroloji Mühendisliği Bölümü mezunu olan Hüseyin Öztel, mesleğe 2010 yılında Sky Türk TV kanalında başladı. Burada üç yıl kadar hava durumunu sunan Öztel, 2013 yılında Habertürk TV’ye geçti. Halen bu kanalın haftasının günü Hava durumu durumuda devam eden Öztel, 2013 yılında Zeynep Mengi ile evlilik. 1 çocuk bezidir.

Snob Dergisi / Dergi

Hülya Hökenek, Meteoroloji, Habertürk, kar, Magazin, Güncel, Haberler

Yorum yapın