Canlı yayında Bircan Bali ile tartışan Seren Serengil, hastanelik oldu

Söylemezsem Olmaz sunucuları Bircan Bali ve Seren Serengil, mevcut canlı yayında beraber girdi. Programın ortasında fenalaşarak yayından katkı alan Serengil, hastanelik oldu.

CANLI YAYINDA TARTIŞTILAR

Amerika’dan döndükten sonra canlı yayına çıktı Seren Serengil, programlarını açarken “Ben yokken yeterince programda halay çekiyorsun” diyerek partneri Bircan Bali ve Arto’ya gönderme yaptı. Serengil’in tepkisine sinirlenen Bali ise “Sen varken de derdin yükseleni çekiyoruz” kullananca kullananlar. Sözünün kesilmesine tepki gösteren Serengil, Sözümü kesme, ben konuşuyorum. Sözümü lütfen kesme” ifadeleri kullandı. Serengil’in kendisiyle emir kipiyle konuşmasına tahammül edemeyen Bircan Bali, “Efendim? Ben de konuşuyorum şu an. Lütfenli konuşurkensak iyi olur emir kiplerini bırakalım onlar Amerika’da kaldı” diyerek sert çıkıştı.

Canlı yayında Bircan Bali ile tartışan Seren Serengil, hastanelik oldu

SEREN SERENGİL HASTANELİK OLDU

Programın ortasında fenalaşan Seren Serengil hastanelik oldu. Yayından erken çıkmak zorunda kalan Serengil’in oğlu ise uzun süre aşkını yaşadığı Mustafa Rahman Tohma paylaştı. Serengil’in müşahede altına alındığını söyleyen Tohma, “Yüksek tansiyon ve çene kitlenmesi oldu. Müşahede altına alındı, başka muhafaza sevk edildi. Merak etmeyin” kullandı.

Söylemezsem Olmaz programı kapatırken Seren Serengil’in sağlık durumu hakkında bilgi veren Bircan Bali, “Yapımcımız Seren Serengil’in yanına gitti, sağlık durumunda gayet iyi” dedi.

Canlı yayında Bircan Bali ile tartışan Seren Serengil, hastanelik oldu

İlgili Haberler

Ecem Altan

Seren Serengil Magazin Haberleri

Yorum yapın