Canan Hoşgör kiminle evlendi? Hamdi Alkan’ın eski eşi kimdir? Canan Hoşgör evlendi mi?

Canan Hoşgör kiminle evlendi? Hamdi Alkan’ın eski eşi kimdir? Canan Hoşgör evlendi mi?

Canan Hoşgör kiminle evlendi? Oyuncu Canan Hoşgör, işletmeci Yusuf Bakoğlu ile nikâh masasına oturdu. Çiftin sade bir törenle evlendiği anlar sosyal medyada paylaşıldı.

Canan Hoşgör, ünlü yönetmen Hamdi Alkan ile yaptığı evliliği 2010 yılında sonlandırmıştı. Oyuncu, boşandıktan sonra uzun süre aşk hayatıyla gündeme gelmemişti. Ancak üç yıl önce işletmeci Yusuf Bakoğlu ile tanışan Hoşgör, yeni bir aşka yelken açtı.

Çift, birlikte oldukları süre boyunca mutluluklarını gözlerden uzak yaşadı. Ancak geçtiğimiz akşam İzmir Urla’da düzenlenen sade bir nikâh töreniyle evlilik kararı aldılar. Nikâh, sadece aile ve yakın dostların katılımıyla gerçekleşti.

Canan Hoşgör kiminle evlendi? Hamdi Alkan'ın eski eşi kimdir? Canan Hoşgör evlendi mi?

 

CANAN HOŞGÖR’ÜN KIZLARI DA NİKÂHTAYDI

Canan Hoşgör’ün Hamdi Alkan ile olan evliliğinden iki kızı vardı. Zeynep ve Ayşe adındaki kızlar, annelerinin ikinci evliliğine şahitlik etti. Zeynep Alkan, nikâh sonrası Instagram hesabından bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın altına “Annemin nikâhını görmek de nasip oldu… Bir ömür boyu mutluluklar” yazdı.

Canan Hoşgör de nikâhtan kareleri sosyal medyada paylaşmayı ihmal etmedi. Oyuncu, eşi ile birlikte poz verdiği fotoğrafları “Aşkla tamamlandım” notuyla takipçileriyle paylaştı. Hoşgör’ün paylaşımları kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Canan Hoşgör kiminle evlendi? Hamdi Alkan'ın eski eşi kimdir? Canan Hoşgör evlendi mi?

 

NİKÂH SONRASI KUTLAMA

Canan Hoşgör kiminle evlendi? Canan Hoşgör ve Yusuf Bakoğlu, nikâh sonrası küçük bir kutlama yaptı. Çift, eğlenceli anlar yaşadı. Canan Hoşgör, eşi ile birlikte şarkı söyledi. O anları da yine sosyal medyada paylaştı. Hoşgör’ün sesine ve enerjisine hayran kalan takipçileri, çifte tebrik mesajları yağdırdı.

Hoşgör, yeni evliliğiyle mutlu bir hayata başladı. Oyuncu, yakında yeni projelerde yer alacağını da duyurdu. Hoşgör’ü sevenleri, hem özel hem de profesyonel hayatında başarılar diledi.

Yorum yapın