Çağlar Ökten Seda Sayan’dan boşanıyor mu, canlı yayında bir bir anlattı her şeyi

Çağlar Ökten, Seda Sayan'dan boşanıyor mu?  Canlı yayında her şeyi tek tek anlattı.

Seda Sayan, Sabahın Sultanı programında medyada çıkan boşanma haberlerine sert tepki gösterdi. Sayan, “Her yerde ‘Seda Sayan ile Çağlar Ökten’in boşandığı’ haberi var. Bunu nereden alıyorsun? diyerek iddiaları yalanladı. 2,5 yıldır devam eden evliliklerinin halen devam ettiğini belirten Sayan, çiftin birbirlerine olan sevgi dolu ilişkisine vurgu yaptı.

Caglar Okten Seda Sayandan bosaniyor mu canli yayinda bir bir.webp

Ayrıca Sayan, resmi prosedürlerde soyadı değişikliği konusunda yaşadığı sorunların basında yanlış yorumlandığını belirtti. Ökten soyadının mahkeme kararıyla kaldırılmasının boşanma iddialarını alevlendirdiğini belirten Sayan, bu durumun gerçeği yansıtmadığını açıkça ifade etti.

1710758582 389 Caglar Okten Seda Sayandan bosaniyor mu canli yayinda bir bir.webp

Ünlü sanatçı ayrıca çiftin ilişkisine dair çıkan olumsuz haberlerin hem kendi ailesini hem de eşinin ailesini olumsuz etkilediğini söyledi. Bu tür spekülasyonlardan aile büyükleri ve yakınlarının etkilendiğini belirten Sayan, medyanın daha dikkatli ve sorumlu davranması gerektiğini vurguladı.

1710758582 408 Caglar Okten Seda Sayandan bosaniyor mu canli yayinda bir bir.webp

Seda Sayan’ın açıklamalarıyla Çağlar Ökten ile ilişkisinin sağlam temellere dayandığı, boşanma diye bir şeyin olmadığı netleşti. Bu açıklamalar çiftin özel hayatlarına ilişkin spekülasyonlara son verdi.

Yorum yapın