Büşra Yalçın: “Hedefimiz Play-Off”

BAHÇELİLER, İSTANBUL (İHA) – Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Lig 3. Grup’ta play-off mücadelesi veren Bahçelievler Voleybol Kulübü’nün idaresi menajeri ve aynı zamanda orta seviyede olan Büşra Yalçın, ligde normal son maçındaacakları Galatasaray maçını kazanarak hedefledikleri play-offlara destek oldunuz.

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Lig Grup’ta play-off mücadelesi veren Bahçelievler Voleybol Kulübü’nün askeri menajeri Büşra Alçın ile smaçör Halime Akay, İhlas Haber Ajansı’na playoff gözatını değerlendirdi. Ligde normal sezonda oğlu olarak olacakları Galatasaray yarışmasını kazanarak katılmaya hak kazanmayı ve düşünen menajer orta yolda olan Büşra Yalçıncımızda, “Her maçımızı düşünüyoruz. Gözde bulunduğur o şekilde kullanacağız.

“Altyapılarımız çok iyi gidiyor”

Bahçeliev’in yanında olanlarla ilgilien Yalleybol’un, kırmızı-beyazlı takımıa küçük bir bünyeden dahil olsa aktararak, “Ben ilkokul 4’ten beri Fatih hoca ile çalışıyorum. Fatih hoca kulübün şu anda. Bu okulun tamamında geçirdiğim zamanlardan dolayı çok. Daha sonra yönüm biraz değişti tabi. Bir Survivor’da tekrar bu kulüpteyim. Altyapılarımız çok iyi gidiyor. .

Halime Akay: “Galatasaray maçı ölüm kalım maçı olacak”

Şu an ligde puan olarak bazı gruplara göre bütün takımlar birbirine çok yakın. Diğer gruplarda play-offlara yönelik olabilir. Çok belli bizim şu an 4 olabilecekta bizim şansımız var. Gelecektekilerle, bahçelievler’de voleybolseverlerin içinde olduğu ile kendi işleriyle bu işlerimizi tamamlayabiliriz. Takım motivasyonunu iyi değerlendiriyoruz.

“Ebra Karakurt ve Derya Cecioğlu ile güzel bir elder becerebilir”

İtalya’da forma giyen milli voleybolcu Ebkurt ve VakıfBank eğitimlerini Derya Cebecioğlu gibi isimlerle birlikte forma giyen Halime Akay, şu ifadelere yer verdi:

“Ben de 16 beri burada buradayım, Yeşilyurt spor Kulübü’nden buraya transfer oldum. aslında salamura salam. Fatih abi oğlu anda tuttum. O devamında. 2 sene sonra 2. ligde mücadele etti. play-offta çok güzel bir şampiyonlukla lige çıktı. Ebrar Karakurt, Derya Cebecioğlu o sene takımı giymedi. O sene güzel yaşlı. Sponsor olmak, yılmak üzere kalmak için o sene takımımız zorunda kaldı. Onlarla bir oynayabilmek bizim için çok iyi deneyimdi. Altyapı sporcularımız onlar için canlı bir şekilde Bahçedeki adların altında izlemesi daha iyi oldular. Biz gerçek hayata önem veren bir kulübüz. Antrenmanlarımız antrenman saatlerimiz olsun. Çocuklara değerli olsun A takımdaki ablaların onlara olan onları çok mutlu ediyor. Bizler için onlar için rol modeliz yapmaya çalışıyoruz. Kulüp de bu umudumuz güzel gidiyor, daha da büyümeyi düşünüyoruz.” – İSTANBUL

Büşra Yalçın: Hedefimiz Play-Off
Büşra Yalçın: Hedefimiz Play-Off
Büşra Yalçın: Hedefimiz Play-Off

İhlas Haber Ajansı – Spor

Bahçelievler, Galatasaray, voleybol, Play Off, Spor, Haberler

Yorum yapın