Bursaspor-Amedspor maçı korkunç görüntülere sahne oldu. Savaş alanına dönen maçta Amedsporlu futbolcu Muhammet Raşit Yöndem, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Annesinin Bursalı, babasının ise Bursa’da devlet kurumunda 15 sene çalıştığını belirten Yöndem, “Bana terörist diye bağıranlara hakkımı helal etmiyorum. Bursalı anne, Bursa’ya devlet kurumunda 15 sene hizmet eden babanın, bu vatanın çocuğuyum. Sahaya madde atıp hepsi bu vatanın evladı olan ekmek parası kazanıp ailesine bakan futbolculara terörist deyip yaraladınız, vatanı kurtardınız” dedi. Son günlerde sosyal medya hesabından takipçileriyle politik tartışmalara giren Hayal Köseoğlu o sözleri paylaştı. Oyuncu paylaşımında “Irkçılık büyüyen eğitimsiz kitleler, kadın cinayetleri ve cinsiyetçilik; sistem sorunudur ve politiktir” 

Bursaspor-Amedspor maçı korkunç görüntülere sahne oldu. Savaş alanı dönen maçlar Amedsporlu futbolcu Muhammet Raşit Yöndem, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Annesinin Bursalı, baba ise Bursa’da devlet teşkilatında 15 sene çalıştı Yöndem, “Bana terörist diye bağıranlara hakkını helal etmiyorum. Bursalı anne, Bursa’ya devlet teşkilatında 15 sene hizmet eden babanın, bu vatanın çocuğuyum. Sahaya madde atıp hepsi bu vatanın evladı olan ekmek parası kazanıp ailesini futbolculara bakan terörist deyip yaraladınız, vatanı kurtardınız” dedi.

Son sosyal medya hesabından destekçileriyle politik tartışmalara giren Hayal Köseoğlu o sözler paylaştı. Oyuncu yayınında “Irkçılık büyüyen eğitimsiz kitleler, kadın cinayetleri ve cinsiyetçilik; sistem sorunudur ve politiktir”

Bursaspor Amedspor maci korkunc goruntulere sahne oldu Savas alanina donen macta

Yorum yapın