Burak Özçivit, Sinan Engin, Oğulcan Engin ve Mustafa Aksakallı, Nişantaşı’nda bir mağazanın açılışına katıldı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Özçivit, “Çok şık giyiniyorsunuz. Bir modacıyla mı çalışıyor musunuz?” sorusuna yanıt verdi. Posta’nın haberine göre Özçivit, “Yüzü olduğum marka ile iletişim halindeyiz. Fahriye (Evcen) de çok yardım ediyor. Evden çıkarken kombinimi eşimle birlikte hazırlıyoruz” dedi. Özçivit, “Bazı eşler çok yakıştığında bir kıyafeti  giydirmek istemez, sizin aranızda da oluyor mu böyle tatlı kıskançlıklar?” sorusuna, “Olur mu öyle şey! Öyle bahsettiğiniz gibi bir durum olmuyor aramızda, tam tersi bana yakışanı seçiyor, birbirimize pozitif anlamda destek veriyoruz” yanıtını verdi.

Burak Özçivit, Sinan Engin, Oğulcan Engin ve Mustafa Aksakallı, Nişantaşı’nda bir mağazanın açılışına katıldı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Özçivit, “Çok şık giyiniyorsunuz. Bir modacıyla mı çalışıyorsunuz?” soruya yanıt verdi.

Posta’nın haberine göre Özçivit, “Yüzünde olduğu marka ile iletişim halindeyiz. Fahriye (Evcen) de çok yardım ediyor. Evden çıkarırken kombinimle birlikte hazırlıyoruz” dedi.

Özçivit, “Bazı eşler çok yakışında bir kıyafeti giydirmek istemez, sizin aranızda da oluyor mu böyle tatlı kıskançlıklar?” sorusuna, “Olur mu öyle şey! Görünmüyor gibi bir durum arasında olmuyor, tam terimleri bana yakışanı seçiyor, olumlu sonuç olarak destek veriyoruz” yanıtını verdi.

Yorum yapın