Burak Özçivit, gelen tepkilerin ardından Kevin Spacey ile fotoğraflarını sildi

Dünya Kupası’nın düzenlendiği Katar’a giden Burak Özçivit, bir oyuncuyu 14 yaşında istismar ettiği ve sonrasında birçok kişiyi mağdur ettiği iddiasıyla yargılanan Kevin Spacey ile buluşturuyor. Spacey ilettiği pozları sosyal medya hesabından paylaşan Özçivit, gelen tepkilerin ardından harekete geçti.

Paylaşımın ardından ünlü isimlerin ve sosyal medya kullanıcılarının hedefi olan Burak Özçivit, sorulara cevap veremez. Sessizliğini koruyan Özçivit, gelen yorumların ardından 22,5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşım sildi.

Burak Özçivit, gelen tepkilerin ardından Kevin Spacey ile kazanan sildi

Özçivit, çocuklar arasında da bulunduğu birçok cinsel istismar suçundan yargılanan Kevin Spacey ile Katar’da bir araya gelme maçı izledi. O anları Instagram hesabından paylaşan oyuncuya eşi Fahriye Evcen’den kalp emojili yorum geldi.

Cinsel istismar suçuyla yargılanan Spacey ile gülerek pozlar verdiği için sosyal medyada gündem olan Burak Özçivit için “Bu insanla aynı karede senin yanında verici” yorumları yapıldı. Oyuncu Tuba Ünsal da Özçivit’i sert sözlerle eleştirerek “Para içindeki tüm dünyanın karşısındaki taciz ve tecavüzle yargılanan bir oyuncuyla yan yana poz vermek! Utanıyorum sizi ve benimle aynı işini götürmek… Tecavuze uğrayan çocuklardan biri 14 yaşında” mesajları kullandı.

Burak Özçivit, gelen tepkilerin ardından Kevin Spacey ile kazanan sildi

ABD’li aktör Anthony Rapp, 14 yaşındayken kendisine cinsel tacizde bulunan Hollywood yıldızı Kevin Spacey’e dava açmıştı. Spacey daha önce İngiltere’de 2005-2013 arasında üç erkeğe yönelik cinsel saldırı suçlamalarını reddetmiş, 2019’da ise kendisine yönelik uygunsuz davranış ve cinsel saldırı suçlaması davaları Massachusetts’te mahkeme tarafından düşürülmüştü. Beş ayrı cinsel suçludan yargılanan Amerikalı aktör Kevin Spacey, haziran yaşadığı İngiltere’nin başkenti Londra’da hakim karşısına çıkmış ve kefaletle hükümsüz serbest bırakılmıştı.

Ecem Altan
Ecem Altan
Dergi Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Burak Özçivit Kevin Spacey Magazin Haberleri

Yorum yapın