Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir’le başrolünü paylaştığı Şahmaran dizisiyle izleyici karşısında olan Serenay Sarıkaya’nın telefon kılıfındaki yazı olay oldu.  Yakında Show TV’de ekrana gelecek başrolünü Kıvanç Tatlıtuğ ile paylaşacağı Aile dizisiyle seyirci karşısına çıkacak oyuncu, kendisine makyaj yapıldığı anda selfie çekti. Sarıkaya’nın o anda telefon kılıfının arkasındaki kamyon arkası yazısı dikkat çekti.  Oyuncunun telefonundaki, “Sizin hasta olduklarınızı biz taburcu ettik” yazısı görüldü. Sarıkaya’nın telefon arkasındaki bu yazı sosyal medyanın da gündemine oturdu.  

Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir’in başrollerini paylaştığı Şahmaran dizisiyle izleyici karşısında olan Serenay Sarıkaya’nın telefon kılıfındaki yazı olay oldu.

Yakında Show TV’de gelecek başrolü Kıvanç Tatlıtuğ ile paylaşacağı Aile dizisiyle seyirci karşısına çıkacak oyuncu, kendisine makyaj yapıldı ve selfie çekti. Sarıkaya’nın o anda telefon kılıfının kendi kamyon arkası baskısına dikkat çekti.

Oyuncunun toplantısında, “Sizin hastalarınızı biz taburcu ettik” yazısı görüldü. Sarıkaya’nın telefon yorumlamaları bu yazı sosyal medyanın da özelliklerine sahip.

Burak Deniz ve Mert Ramazan Demirle basrolunu paylastigi Sahmaran dizisiyle

Yorum yapın