Bugün Survivor var mı? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm var mı? Survivor All Star yayınlanacak mı?

Bugün Survivor var mı? Gündeme geliyor. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yeni bölümleriyle adından söz ettiriyor. Televizyon ekranlarının sevilen yarışma programlarından Survivor’ın bugünkü yayın akışı merak konusu oldu. ‘Bugün Survivor var mı?’ sorusu izleyiciler tarafından sorgulanıyor. Peki, Bugün Survivor var mı? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm var mı? Survivor All Star yayınlanacak mı?

BUGÜN SURVİVOR VAR MI?

Survivor All Star 2024 bu akşam izleyicileri ile buluşacak. Survivor All Star 2024, izleyicilerle 1 Ocak Pazartesi akşamı saat 20:00’de buluştu. Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan’ın sunduğu program, artık haftanın beş günü boyunca, pazartesi, salı, cuma, cumartesi ve pazar akşamları saat 20.00’de Tv8 ekranlarında yerini alıyor. Survivor All Star 2024 Bugün yayınlanacak. Buna göre Survivor All Star 2024 yeni bölümü 28 Ocak Pazar günü ekranlara gelecek.

SURVİVOR 2024 HANGİ GÜNLER?

Survivor All Star 2024 pazartesi, salı, cuma, cumartesi ve pazar akşamları saat 20.00’de izleyicisi ile Tv8 ekranlarında buluşuyor. 1 Ocak’ta yayın hayatına başlayan olan Survivor’ın sunuculuğunu yine Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan üstlenecek.

Emir Ceran

Televizyon Gündem Magazin Spor Haberler

Yorum yapın