Bugün potaya kim girdi? Dün Survivor kim aday oldu? Survivor’da kim aday oldu 2024? Dün akşam Survivor’da kimin ismi yazıldı 2024?

Bugün potaya kim girdi? Dün Survivor kim aday oldu? Survivor’da kim aday oldu 2024? Dün akşam Survivor’da kimin ismi yazıldı 2024?

Bugün potaya kim girdi? Survivor All Star, her hafta olduğu gibi bu hafta da nefes kesen bir maceraya sahne oldu. Yeni yarışmacıların katılımıyla daha da renklenen Survivor’da, haftanın ikinci eleme adayı konseyde belli oldu. Peki, Survivor eleme adayları kimler oldu? Survivor All Star’da potaya giren isimler kimler? İşte detaylar…

İŞTE POTAYA GİREN İSİMLER

Survivor All Star, 11 Şubat akşamı 31. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Bölümde, dokunulmazlık oyununun ardından konsey toplandı ve eleme adayını belirlemek için oylama yapıldı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takım, eleme potasına girmemek için mücadele etti.

Bugün potaya kim girdi? Dün Survivor kim aday oldu? Survivor'da kim aday oldu 2024? Dün akşam Survivor'da kimin ismi yazıldı 2024?

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Bölümde, dokunulmazlık oyunu için iki takım da parkura çıktı. Oyun, iki aşamadan oluşuyordu. İlk aşamada, yarışmacılar, denge üzerinde ilerleyerek, karşıdaki platforma ulaşmaya çalışıyordu. Platforma ulaşan yarışmacı, bir top alıp, geri dönüyordu. Bu şekilde, takımlar, toplamda 10 top toplamaya çalışıyordu. İkinci aşamada ise, toplanan toplar, bir labirent içindeki deliklere sokulmaya çalışılıyordu. Topları en hızlı şekilde deliklere sokan takım, dokunulmazlık oyununu kazanıyordu.

Oyunun sonunda, Mavi takım, topları daha hızlı deliklere sokmayı başardı ve dokunulmazlık oyununu kazandı. Böylece, Kırmızı takım, eleme adayını belirlemek için konseye gitmek zorunda kaldı.

Bugün potaya kim girdi? Dün Survivor kim aday oldu? Survivor'da kim aday oldu 2024? Dün akşam Survivor'da kimin ismi yazıldı 2024?

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Bugün potaya kim girdi? Konseyde, Kırmızı takım, aralarında oylama yaptı ve haftanın ikinci eleme adayını belirledi. Oylama sonucunda, Aleyna 1, Gizem 5, Pınar 7 oy aldı. En çok oyu alan Pınar, gecenin eleme adayı oldu. Böylece, haftanın ilk eleme adayı olan Aysu’nun yanına Pınar da eklendi.

Bugün potaya kim girdi? Dün Survivor kim aday oldu? Eleme adaylarının belli olmasının ardından, Acun Ilıcalı, performansa göre eşleşmeleri açıkladı. Kadın yarışmacılar, eleme düellosunda birbirleriyle yarışacak. Eleme düellosunda, en az iki oyun kazanan yarışmacı, Survivor’da kalmaya devam edecek. En az iki oyun kazanamayan yarışmacı ise, Survivor’a veda edecek.

Survivor All Star’da eleme heyecanı, 12 Şubat akşamı ekrana gelecek. Eleme düellosunda, Aysu ve Pınar, Survivor’da kalmak için ter dökecek. Bakalım, Survivor eleme adayları arasından, Survivor’a veda eden isim kim olacak?

Yorum yapın