Buğrahan Tuncer ile evlilik hazırlığında olan Eda Ece, düğün alışverişine çıktı. Ece, ablası Esra ile birlikte önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Aracını Nişantaşı City’s valesine bırakan Eda Ece, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Milliyet’in haberine göre; 6 yıl sonra final yapan dizi hakkında konuşan Eda Ece, “Dizi bitti. Çok güzel veda ettik. Alnımızın akıyla çok başarılı olduk. Birbirimizi çok sevdik, çok da güzel bir settik. Deprem döneminde ekip olarak elimizden geleni yaptık. Ülkeyi 6 yıl eğlendirdik. Şimdi bir düğün var. Onu da aradan çıkarayım, sonra tatil” dedi.

Buğrahan Tuncer ile evlilik hazırlığında olan Eda Ece, düğün alışverişine çıktı. Ece, ablası Esra ile birlikte önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Aracını Nişantaşı City’nin valesine bırakan Eda Ece, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Milliyet’in haberine göre; 6 yıl sonra final yapan dizi hakkında konuşan Eda Ece, “Dizi bitti. Çok güzel veda ettik. Alnımızın akısıyla çok başarılı olduk. Birbirimizi çok sevdik, çok da güzel bir settik. Arada bir deprem ekip olarak alabildiğimiz geldi. Ülkeyi 6 yıl eğlendirdik. Şimdi bir düğün var. Onu da aradan çıkarayım, sonra tatil” dedi.

Yorum yapın