Bu Yangın Acun’a Pahalıya Patladı!

Hayatta kalan macerasının çekildiği Dominik Cumhuriyeti’ndeki adada bu sabah çıkan yangında adeta can pazarı yaşandı.

Acun Medya Prodüksiyon ekibinin de kaldığı otel başta olmak üzere tam 8 restorant alev alev yandı.Yangının çıkış yolu ise restorantlarda patlayan bir sanayi tüpü olduğu söyleniyor.

Acun Ilıcalı‘nın yaptığı kendilerine göre Acun Medya ekibinin bazı teknik malzemelerinde çıkan yangında hasar gördü. Yangının alanına zarar verme de çekimler yapılamadı.

Sabah 6’da çıkan yangından otel kalan Acun Medya yapım ekibi, ellerine alabildikleri eşyaları can havli ile kurtarırken maddi varlıkların olduğu büyük yangında yaralanan kimse olmadı.

Büyük maddi güvencen yangından dolayı Survivor çekimlerine 1 gün ara verilmek zorunda kalındı.

YANGIN EN ÇOK ACUN’U YAKTI

Show TV ile bir anlaşma imzalayan Acun’un belirtilen tarihlerde kanala yeni programlarını vermesi gerekiyordu. Ancak çıkan yangın işleri bozdu.

Acun’un şahsi bağlantılarıyla televizyondaki cihazlarle arasının bozulmamış olduğu tahmin ediliyor ancak Acun’un yeni bölümü çekemediği ve çekimler bir gün sarktığı için bu olay Acun’a büyük bir maliyet yükledi.

Program boyunca yayınlanan reklamlar düşünüldüğünde bu reklamların hiçbiri yayınlanamadı ve bu ekranlardan de bu gelirlerin hepsi gitti.

Dominik Cumhuriyeti Acun Ilıcalı Acun Medya Survivor Magazin Haberleri

Yorum yapın