Bu akşam Survivor var mı? Bu akşam Survivor yayınlanacak mı, saat kaçta? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm var mı?

Bu akşam Survivor var mı? TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yeni bölümleriyle adından söz ettiriyor. Televizyon ekranlarının sevilen yarışma programlarından Survivor’ın bugünkü yayın akışı merak konusu oldu. ‘Bugün Survivor var mı?’ sorusu izleyiciler tarafından sorgulanıyor. Peki, Bu akşam Survivor var mı? Bu akşam Survivor yayınlanacak mı, saat kaçta? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm var mı? İşte detaylar…

BU AKŞAM SURVİVOR VAR MI 2024?

Survivor All Star, 26 Ocak Cuma günü yayınlanmayacak. Buna göre bugün Survivor All Star yeni bölüm yayınlanmayacak. Tv8 yayın akışına göre saat 20.00’da Aşka Düşman dizisi 4. bölümüyle izleyicileri ile buluşacak.

SURVİVOR 2024 HANGİ GÜNLER?

Survivor All Star 2024, 1 Ocak Pazartesi akşamı saat 20:00’de ekranlara geldi. “Survivor 2024 All Star,” heyecan dolu maceralarıyla pazartesi, salı, cuma, cumartesi ve pazar akşamları ekrana geliyor. Survivor All Star 2024 pazartesi, salı, cuma, cumartesi ve pazar akşamları saat 20.00’de izleyicisi ile Tv8 ekranlarında buluşuyor. 1 Ocak’ta yayın hayatına başlayan olan Survivor’ın sunuculuğunu yine Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan üstlenecek.

Emir Ceran

Survivor All Star Televizyon 3.Sayfa Gündem Spor Haberler

Yorum yapın