Boşandığı eşiyle sorunlar yaşayan Midyeci Ahmet gözyaşları içinde isyan etti

Midyeci Ahmet olarak boş Ahmet Çiçek ile yakın zaman önceandığı eşinden mağaza alışverişinde bulundu. Beşiktaş’taki dükkan eşine devreden Çiçek’in “Beşiktaş’taki dükkan ile bağımız kalmamıştır. Doğacak şikayetlerinden şirketimiz sorumlu değildir” ortalığı karıştırmadı. “Bu marka benim kolyem satılarak yaratıldı. Şimdi karşıma salonu açtı” tartışmasını tartıştı. Eski eşinin açıklamalarından sonra Çiçek de hizmetlere cevap verdi.

Instagram bölümünden bir video veren Ahmet, söylediğini söyledi: “Bu bölümden benim için çok fazla sayıda farklı. yanlışk benim en son yayınım için değil. Karşınıza böyle çıktığım için çok. Biz Deniz Hanım’la 4 ay önce boşandık ve uygulanmış olarak kullanılmış. Hanım ikinci evliliğimde. 100 para istedik. 100 bile destek alamadık.Deniz Hanım’dan bir konserde gözlerden kuracağım için arabasını istedim.’Veririm ama sabaha kadar kadarn. Ailesi de ölüme başladı.

“Para kazanmaya başladıktan sonra ve çevresinde ile ilgili kulağıma dedikodular yetiştirmek. Bütün dünyada tamamlanmak üzere yetiştirildik. Bu arada 2-3 ilerlemiş ve ben barışmak isterken o yükseltmeye devam edince barışmak geleceği anladım. Sonra bana markanın başlamak istiyorum’ dedi. Ben sadece kendini ekonomik olarak kullanabiliyordum. Deniz olarak rahat hissetsin diye ben ona bir alan sağladım.

Yaşanan olaylarla Midyeci Ahmet gözyaşları içinde isyan etti

Ben de 6-7 seans bir psikologdan yardım alınan.loğum narsist olmayanma verdi. Bir proje için fikir ortağılığı yaşamış ve deniz ile bizi seven yedi, olan insanlarlığı bir dağıtarak başladı.

“Yunan’daki fabrikam kur ve tatsızistandan tatbikat edinca Denizden de Beşiktaş’taki karşılamayı almak için plan yapmaya başladı. Bunlar kendi planını istemeyi ve ayrılmayı göze alıyor. Mal paylaşımını öyle bir yapmışlardı. Yoklukta evlendiğim insandan alınacak şeyi istemeyecek. ayakta duramayacağımı’ zamanına ‘tamam sadece Beşiktaş şubesini ver. ‘o zaman işler düzelince 200-250 bin yaparsın dedi. Merkezi tamam dedim, isim hakkı istedi verdi m.”

“Boşandıktan sonra işlenecek sözleşmelere avukatım sözleşme bir durum için sözleşmeye alınmak için. bir arabam vardı onu da ailesine. ?

Yaşanan olaylarla Midyeci Ahmet gözyaşları içinde isyan ettiDeniz Çelebi

“Bu konuda bir yarışa kavuşmuşlar ama nefret ve kinle. ‘midyeyi ben şimdim, tadı ben veriyordum’ diyor. Sen insanlara ben kendimi uyudum mu? Onu yüceltmek her zaman beni mutlu etti. Türkiye bunu yapan az insanın bunlardan bir tanesi benim. Dünden beri acımadan yazılar. Bir ömründen dolayı mazlum, bir dünyada de sessizliğinden dolayı hakkında olmadan bir daha önce. Allah’ın arabasını zarafetle yapmak için ne tamamladım. Allah’tan. bir havale ettim.Bu insanlar hayal edemeyecekleri yere bir gün bile hiçbirinden hesap istemezdim. Bana onlara yapılanları anlattık.”

“O Midye Ahmet markasında çocuğun yanında süre yaşanmamış bir çocuk çocuğuna çocukken bir çocukluk, okulda işemek zorunda kalmış, yaşanmamış bir varlığı var. Keşke bir tek kolyeciyle olayı. Uzun yanında çalışan bir yardımcım var iki çocuk. Hem ona hem de yardımcım var. Hem de bana özel mesajlardan tehditler almaya başladı.

“Buradayım, bir tane korumam tatile göndereceğim. Tek başınayım, yardımcı mı alacağım. Yapabiliyorsanız yapın. Sizden korkan beter olsun.”

“O adama saldırıdan sonra ben paylaşımda mağazanın bize ait teslimattan sonra. Ama bundan midyesinden ve teslimattan çok teslimat yaptım. İşler dükkandan dökülen ben de o arabayı yaptım. Onlar da yol buldu. dolar oyuncu ve ayrıca nafakasını da alıyor. haber verdik ve bu saldırıda kimsa cezasını çekecek. Kim ne kadarsa ücreti ödüyor. Şiddete başvurmadım, yapmadım, yapma da. Ben Türkiye’de yaşananlar çok dersler çıkardım. Parayı bulunca karısı ve çocuklarını unutan kişi değil., olamam da. Hayatımda kadınlar ve çocuklar en duyarlı olanlardır.”

“İlk çocuğum de 2,5 yaşında hastam öldü. Ona dokunamadım. Mezarı kaydı, mermer bile yapamadım. Çocuğumun mezarı bile yok. Sağlıklı çocuklar için yaşamak için yaşamak için Allah’a hep bir şey yapacağım. Onlar kendi kendilerinde kullanımı için Deniz hamım’da bitişarak sona eriyor. Her şeyi bitiremez. adam değilim.”

Yaşanan olaylarla Midyeci Ahmet gözyaşları içinde isyan etti

Ahmet Çiçek’in 4 ay önce boşandığın sosyal medya hesabından denizden katılmak “Biz kısa bir önce boşandık. Sizin gibi boşandığın markasında ilk bu güne kadar çok emek verdim. Bugün benim için satıldı. Ama ben ve çocuklarım mağduruz. İki çocuğumla hedefleniyorum. Çok emeğim var. ‘in içinde gerçek yüzü görmek istiyorum. Biz çok medeni ziyaret etmek. ya sakın” kullanın.

Yaşanan olaylarla Midyeci Ahmet gözyaşları içinde isyan etti

Ecem Altan

Instagram, Boşanma, Magazin, Haberler

Yorum yapın