Bomba iddia: Meghan Markle ve Prens Harry, belgeselinden 100 milyon dolar kazandı

2018’de evlenen Meghan Markle ve Prens Harry, 2020’de Kraliyet görevlerinden yararlanma kullanımları kısa bir süre sonra radyolarının yayını için Netflix’le anlaşmayı imzaladı. İkilinin bu zamana kadar yaşadığı sürecin anlatıldığı belgeselin ilk 3 bölümü dün yayınlanırken ikilinin aldığı ücret de merak konusu oldu.

İngiliz Bakan Guy Opperman, ortak televizyon kanalı Harry ve Meghan’ın Kraliyet ailesi ve İngiltere ile ilişkilerinin kaldığını söyledi. Bakan, Haryy ve eşi Meghan’ın 100 milyon dolarlık devleti sadece Kraliyet ailesi değil, tüm İngiltere’nin imajını zedelediğini söyledi.

Bomba iddia: Meghan Markle ve Prens Harry, belgeselinden 100 milyon dolar kazandı

Belgeselin yayınlanmasından sonra bir çok kesimden Harry ve Meghan’a karşı yapılan ağır tepkiler gelmeye başladı. Bazı ayrılışları, Harry ve Meghan’ın bu belgeselini yayınlayarak İngiliz kraliyet ailesini yıkmaya çalıştıklarını söyledi. Muhafazakar İşçi Partisi milletvekili Mark Jenkinson, Meghan’ın hainlik yaptığını, Harry’nin de ona yardım edildiğini ileri sürdü.

Bomba iddia: Meghan Markle ve Prens Harry, belgeselinden 100 milyon dolar kazandı

Belgeselin ilk üç bölümünde çiftin nasıl tanıştığı ve Meghan’ın sarayının etrafındaki ırkçılık gibi konular ele alındı. İlk bölüm, Harry’nin “Benim işimşimi ve ailemi koru” sözleriyle başladı. Harry ve Meghan, paparazzilerin özel hayatlarının korumalarını nasıl açığa çıkardığına de değindi. Çift, belgeselde Instagram aracılığıyla tanıştıklarını anlatırken iki oyunun da daha önce basına yansımayan görüntülerine de yer verildi. Toplamda 6 bölüm olarak dizinin kalan üç bölümü 15 Aralık’ta Netflix’te yayımlanacak.

Ecem Altan

Meghan Markle Prens Harry Magazin Haberleri

Yorum yapın