BKM Organizasyonu ile, bu yıl Maximum Kart ana sponsorluğunda 5. kez düzenlenen İstanbul Komedi Festivali, geçtiğimiz akşam BKM Mutfak Uniq’te ilk kez festivale özel olarak hazırladığı “Biri Flört Mü Dedi?” adlı gösterisi ile Esra Dermancıoğlu’nu izleyici ile buluşturdu. Gösteri tarihi ile aynı gün –  7 Aralık’ta – doğan Esra Dermancıoğlu, doğum gününü sürpriz pasta ile sahnede kutladı. Ayfer Dönmez, Beren Saat & Kenan Doğulu, Bige Yalın, Demet Evgar, Gülcan Aslan, Leyla Alaton, Meriç Aral, Miro Gerede ve Yasemin Sakallıoğlu geceye katılan konuklar arasındaydı. Esra Dermancıoğlu, ilk kez festivale özel olarak hazırladığı gösterisinde; izleyicilerin eğlenceli belki biraz da hüzün dolu randevularını kahkaha dolu anılara çevirdi. Sahnede flörtün olduğu, senaryo ve kuralların olmadığı gecede Dermancıoğlu, seyirci ile beraber göz göze, diz dize oynayarak muhteşem bir gösteriye imza attı.  Esra Dermancıoğlu, seyircilerden tam not aldığı “Biri Flört Mü Dedi?” adlı bu özel gösterisinin ikincisi ile, 10 Aralık Cumartesi akşamı İstanbul Komedi Festivali etkinlikleri kapsamında BKM Mutfak Uniq sahnesinde olacak. İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black’e %20 indirim uygulanacak etkinliğin biletleri satışta.

BKM Organizasyonu ile bu yıl Maximum Kart ana sponsorluğunda 5. kez düzenlenen İstanbul Komedi Festivali, geçen akşam BKM Mutfak Uniq’te ilk kez festivale özel olarak düzenlediği “Biri Flört Mü Dedi?” adlı öğretmen ile Esra Dermancıoğlu‘nu izleyici ile buluşturdu.

Gösteri tarihi ile aynı gün – 7 Aralık’ta – doğan Esra Dermancıoğlu, doğum günü sürpriz makarna ilede kutladı sahneledi. Ayfer Dönmez, Beren Saat & Kenan Doğulu, Bige Yalın, Demet Evgar, Gülcan Aslan, Leyla Alaton, Meriç Aral, Miro Gerede ve Yasemin Sakallıoğlu geceye katılan misafirler arasındaydı.

Esra Dermancıoğlu, ilk kez festivale özel olarak düzenlediği gösterisinde; Buluşmanın eğlenceli belki biraz da hüzün dolu randevularını kahkahalarla dolu anılara kaydetti. Sahnede uçuşun olduğu, senaryo ve kuralların olmadığı gecede Dermancıoğlu, seyirci ile beraber göz göze, diz dizi oynayarak muhteşem bir gösteriye imza attı.

Seyircilerden tam almayan Esra Dermancıoğlu “Biri Flört Mü Dedi?” adlı bu özel öğretmenin ikinci ile, 10 Aralık Cumartesi akşamı İstanbul Komedi Festivali gösterileri kapsamında BKM Mutfak Uniq sahnesinde olacak.

İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black’e %20 indirime girme olasılığının satışta.

Yorum yapın