BKM Organizasyonu ile, bu yıl Maximum Kart ana sponsorluğunda 5. kez düzenlenen İstanbul Komedi Festivali, geçtiğimiz akşam BKM İstanbul’da ilk kez Berfu & Eser Yenenler’i “Çift Terapisi” adlı gösterileri ile seyirci ile buluşturdu! Eğlence dolu bir sohbet, kahkaha dolu anlar, sinir krizlerinin gülme krizine döndüğü dakikalar, hepsi bu gecedeydi. Candaş Tolga Işık, Cansu & Fettah Can, Çok Güzel Hareketler 2 ekibi, Elvin Levinler, Eda Kosif, Özlem Cankurtaran, Sedef İybar ve Sıla Öztürk gelen konuklar arasındaydı.  Yenenler çiftinin, ilişkilerinde yaşadıkları problemleri çözmek için çift terapisine gitmeye gerek olup olmadığına seyirci ile birlikte karar verdiği gösteride, çiftin ilk tanıştıkları andan günümüze kadar yaşadıkları birbirinden komik anılarını kendi üsluplarıyla paylaşmaları seyirciden tam not aldı. Her anı kahkahalarla geçen gösteride; izleyicilerden Metehan Taşkan’ın kız arkadaşına sahnede yapmak istediği sürpriz evlilik teklifi ise, Eser’in Metehan’ı sahneye davet ederken sürprizi bozmasıyla tüm salon kahkahalara boğuldu. Erkekler kadınları delirmenin eşiğine nasıl getiriyor, kadın da geri kalmayıp karşı ataklarla erkekleri nasıl delirtiyor ve ilişkiler nasıl çıkmaza giriyor… Herkesin kendinden özel bir şeyler bulduğu bu özel gösterinin ikincisi, 14 Aralık Çarşamba akşamı Maximum Uniq Hall’de.

BKM Organizasyonu ile, bu yıl Maximum Kart ana sponsorluğunda 5. kez düzenlenen İstanbul Komedi Festivali, geçen akşam BKM İstanbul’da ilk kez Berfu & Eser Yenenler’i “Çift Terapi” adlı gösterileri ile seyirci ile buluşturdu! Dolu bir sohbet, kahkaha dolu eğlence anlar, sinir krizlerinin gülme krizlerine dönen dakikalar, hepsi bu gecedeydi.

Candaş Tolga Işık, Cansu & Fettah Can, Çok Güzel Hareketler 2 ekibi, Elvin Levinler, Eda Kosif, Özlem Cankurtaran, Sedef İybar ve Sıla Öztürk gelen misafirler arasındaydı.

BKM Organizasyonu ile bu yil Maximum Kart ana sponsorlugunda 5

Yenenler çiftinin, sonuçta yaşadıkları sorunları ortaya çıkarmak için çift terapisine gitmesi gerekip gerekmediğini seyirci ile birlikte karar verdiği gösteride, çiftin ilk tanıştıkları ve bugüne kadar yaşadıkları birbirinden komik anılarını kendi üsluplarıyla izlemeleri seyirciden tam almadı. Her anı kahkahalarla geçen gösteride; Bulunmaktan Metehan Taşkan’ın kız arkadaşı sahnede yapmak istediği sürpriz evlilik teklifi ise, Eser’in Metehan’ı sahneye davet ederken sürprizi bozmasıyla tüm salon kahkahalarına boğuldu.

Erkekleri delirmenin eşiğine nasıl getiriyor, kadın da geri hamilep karşı ataklarla erkekleri nasıl delirtiyor ve açıklamalara nasıl çıkıyora giriyor… Herkesin kendinden özel bir şeyler getirmesi bu özel gösterinin ikinci, 14 Aralık Çarşamba akşamı Maximum Uniq kadın Hall’de.

Yorum yapın